SpaceDweller Full İndir Oyun indir

Spacedweller full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Spacedweller, sektörünüze saldıran imparatorluğa karşı savaşmanız gereken bir sıra tabanlı bir oyundur. Çeşitli yıldız sistemlerini keşfedin, geminizi yükseltin ve düşmanlarınızı yok edin ... ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Roman Kozhukhov

Publisher: roman Kozhukhov

sürüm tarihi: 20 Eyl, 2017

tür: strateji, dönüş tabanlı

Spacedweller, sektörünüze saldıran imparatorluğa karşı savaşmanız gereken bir dönüş tabanlı bir oyundur. Çeşitli yıldız sistemlerini keşfedin, geminizi yükseltin ve düşmanlarınızı yok edin. Modülleri ve uyduları, savaşta bir avantaj elde etmek için benzersiz yeteneklere sahip çok sayıda yolla birleştirin.

Özellikler:

Anahtar fetürleri: Usule ilişkin olarak üretilen düşmanlar ve seviyeler. Düşmanlarınız, özel yaklaşımlar ve indirmek için yaratıcı düşünceyi gerektiren benzersiz yeteneklere sahip olabilir. Geniş bir modül ve uydu seçimi, rakip imparatorluğu yok etmek için yaratıcı bir şekilde konuşlandırabilirsiniz. Oyuna tamamen daldırana yardım etmek için ısmarlama bir film müziği. Misyonları vur. Lore'u dikmek için düşman işaret gemilerini yok et. Bir permeath fonksiyonu.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 2 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 512MB DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
116
TELİF HAKKI İHLALİ