Spacejacked Full İndir Oyun indir

Spacejacked full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Spacejacked - Süper hızlı tempolu bir arcade kule savunması. Birden fazla odayı eşzamanlı olarak korurken taretler inşa edin ve uzaylı pislik ordularıyla yolunuzu çekin!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: çürük büyücü

Publisher: rotten mage

sürüm tarihi: 26 Şub, 2016

tür: eylem, kule savunma

yapı. Ateş etmek. Filthy Alien Scum tarafından işgal hayatta kalmak.

Space Technician Ace Dave Paprovsky, uzay geminizi, uzay geminizi uzaylıların bir cevizine karşı savunabilir mi? Arena Shooter Eylemi, Kule Savunma Gerginliği ve Çok-Arena Madness'i bekleyin!

Spacejack, süper hızlı tempolu bir arcade kule savunmasıdır. Yalnız bir teknisyen olarak, uzay gemisini Aliens tarafından gerilemeye devam ederken uzay gemilerinin yuvalanmasından korunmasıyla görevlendirdiği Dave olarak oynayın. Aksiyon atıcısı ve kule savunma bir karışımını deneyimlemeye çalışan oyuncular bu oyunun tadını çıkaracak!

Özellikler

Anahtar fetürleri: Hem zemini hem de tavanı savun! Alien pisliğinden spot yok! Güvenilir Blaster'ınızla uzaylıların ordularını vurun ve bu yeterli olmadığında, taret inşa edin ve biraz daha ateş edin! Birden fazla arenayı eşzamanlı olarak savunurken, yerçekimi çevirme ve teleporterlar aracılığıyla arenalar arasında çılgın hızlı navigasyon yaşayın. 2 ana hikaye yay boyunca ilginç karakterlerle dolu hikaye modunda oynayın. Daha hızlı tempolu sonsuz modun keyfini çıkarın ve arkadaşlarınızla yüksek puan için yarışın. Zorlu set parçaları ile sadece en hardcore için uygun olan zorluk modunu fethetmek. Kurtarma bilim adamları ve silah yükseltmelerinin kilidini aç.

Minimum: OS: Windows 7 Depolama: 200 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
131
TELİF HAKKI İHLALİ