Spectra PC Full İndir Oyun indir

Spectra full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Spectra dinamik bir seğirme yarış oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: yarış

Spectra, Gateway Interactive tarafından geliştirilmiştir ve MasterTronic tarafından yayınlanmaktadır. 10 Jul, 2015'te piyasaya sürüldü.

Kalbinizin sadece bir nesnellikle bir trance içine sürüklenmesi için hazırlanın - müzik durduruncaya kadar hayatta kalın! Engellerin etrafına gidin, mümkün olduğunca çok stille sürmeye çalışırken ve yolda kalmaya çalışırken noktaları toplayın. Müzikçalar seviye yoluyla ilerledikçe, hayatta kalmak için daha gelişmiş el becerisi gerektiren hız artışları!

Prosedür düzeyleri üretmek için kullanılan 10 eşsiz müzik parçalı iki güçlü oyun modu (normal ve hardcore), sınırsız oyunları yaşamak için ritmi yarışmak! Keskin kalmak esastır ve bu nostalji odaklı, arcade benzeri oyun ile hafıza eskidir. Spectra, eski olan arcade oyunlarına doğru gerçek bir saygıdır; Gerçek ustalık tüm seğirme becerilerinizi gerektirir ve güzel retro tarzı grafikler, ATARI'nizi kazmak için sadece kaşındıracaksınız!

Minimum:

    OS: Win XP / Win 7 / Win 8 İşlemci: 2.6 GHz Çift Çekirdekli Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 512 MB VRAM DirectX: Sürüm 9.0c Sabit Disk: 200 MB Mevcut Alan Ses kartı: DirectX 9.0C uyumlu. Önerilen:
153
TELİF HAKKI İHLALİ