Spectre Full İndir (Early Access) Oyun indir

Spectre full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Hayal kırılmış durumdalığına uğratma - hayal kırılmış durumdalığına uğramış ya da tam VR entegrasyonu ile perili yeni çok oyunculu bir korku oyunu. Şimdi Oculus CV1 desteğiyle!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: proscenium

Publisher: proscenium

sürüm tarihi: 3 Eki, 2016

tür: simülasyon, strateji, korku

Spectre, sanal gerçeklikte, film benzeri şartı ve sürprizler yaratan korku fanlarına yeni deneyimler getiren bir atılımdır. Sürükleyici sanal gerçeklik ve 3D, gerçekten orijinal oyun için tasarlanmış, çarpıcı ve korkunç ortamlarda ürpertici hayalet tarafından takip edilen oyunculara sahiptir.

Spectre'nin tek oyuncu modunda, yalnız bir arayıcı olarak oynarsınız, terk edilmiş bir konak içinde bir gezinti. Kısa süre yakında, zekice, kötüye olan kötü niyetli ve belirsiz bir ruh tarafından takip edildiğini keşfeteceksiniz. Far kolundan başka bir şeyle donatılmış, yapabileceğiniz tek şey hareket etmek. Nihai hedefiniz, Mansion'u keşfetmek ve tezgâhı sürekli olarak dağıtmanın bir yolunu elde etmektir.

Spectre'nin çok oyunculu modunda, dört adede kadar oyuncu, hayaletlerin ve arayanların rollerini alabiliyor. Arayanlar, hayalete saldırmak için kendilerini donatmak için birlikte çalışabilirler. Spectre, aldatıcı, şaşırtıcı ve nihayetinde, arayanları hareketsiz hale getirme kavramalarına götürmek için kullanabileceği kendi püf noktaları vardır. Specresin yetenekleri, arayanların vizyonunu ve hareketini bozan tuzak oluşturma ve yaklaştığında arayanları açan sahte immobilize arayan kurtarıcılar oluşturur.

Spectre, bilinmeyenin önündeki gerginliğine yoğun bir şekilde dayanır. Belki de en belirleyici özelliği, hayalet oyuncuların birbirlerini korkutmasına izin verir. Tehlikeli gizlenerek çok yakın, arkadaş ya da düşmandan herhangi bir hareket şaşırtıcı. Spectre köşede saklanıyor olabilir. Arayanlar takım arkadaşları dayatıcı olabilir. Spectre ve arayanlar her zaman peşindedir.

Minimum: OS: Windows XP SP3 veya daha yüksek İşlemci: Intel Core2 Duo veya Eşdeğer AMD Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 512 MB VRAM ile DirectX9C uyumlu kart DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Ses kartı: DirectX9C uyumlu

Önerilen: OS: Windows 7 SP1 veya daha yeni İşlemci: Intel I5-4590 eşdeğeri veya daha büyük Bellek: 8 MB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 970 / AMD 290 eşdeğeri veya daha büyük DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Ses kartı: DirectX9C uyumlu
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
174
TELİF HAKKI İHLALİ