Spell Beats Full İndir Oyun indir

Spell Beats bedava indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Yazım Beats, ritimli bir büyüleyicidir. Parry ve Dash Melee saldırıları, ritmik olarak büyülü büyü yaparken saldırır.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: GARETT A C Hunter

Publisher: GARETT A C Hunter

sürüm tarihi: 2 may, 2021

tür: eylem

Spell Beats, bir büyü döküm ritmi oyunudur. Bir büyünün gücü, ritmi ne kadar iyi oynayabileceğinize bağlıdır. Daha güçlü yumruklayabilir, daha hızlı iyileşebilir ve bir ritmi sürdürürken daha sert atabilirsiniz. Ustalık, aynı anda büyü atımları oynarken mükemmelleştirilmesinin bir sonucu olacaktır. Düşman saldırılarına, konumlandırmaya ve temel durumlara stratejik olarak cevap verirken.

Her büyünün beklenen bir giriş tuşu sekansı vardır ve her giriş tuşu bir aralık ve ses işaretiyle ilişkilidir. Sağ giriş zamanlamasını oynatırsanız, her bir giriş tuşu için ilişkili ses işaretleri, benzersiz bir büyü ritmi ortaya çıkarır.

yumruklar, çekiç atışı, iyileşme ve elementsel büyü gibi çeşitli büyüleri kullanabilirsiniz. Zımbalar ve çekiç atar, kendi yangın, su ve buz elemanlarının kendi versiyonuna sahiptir. Bir buzlu çekiç veya yangın çekiç atmaya karar verebilirsiniz, belki temel savunma türünüzü suya veya ateş etmek ya da ateş etmek istiyorsunuz veya belki de yumruklamak ya da buz yumruklamak istiyorsunuz.

Düşmanlar da çeşitli çeşitli, yakın dövüş ve özel büyü yapabilir. Kendilerini iyileştirebilir, temel durumlarını değiştirebilir, elementli çekiçleri atabilir ve çeşitli yumruklar ve toprak saldırıları yürütürler. Bu saldırıları daralarak atlatabilirsiniz veya belirli zımbaları paraşırsınız. Çizgi ve parilik, dayanıklılığını boşaltın ve uygun şekilde yönetmeye dikkat etmelisiniz. Tüm dayanıklılığını kaybedersen, daha sonra dört saniye boyunca hiçbir şey yapabilme yeteneğinizi sınırlayan yorgun bir duruma gireceksiniz.

Elements, oyuna taktik bir bileşen ekleyin. Bazı düşmanlar temel durumlarını hiçbiri, su, buz veya ateşe değiştirebilir. Ateş, buza karşı güçlüdür, ancak suya karşı zayıf, buz güçlü sudur, ancak yangına karşı zayıf ve su yangına karşı güçlüdür ancak buza karşı zayıftır. Düşmanların her zaman temel savunmasıyla eşleşen temel büyü yapacağı örtük bir kural var. Hangi temel saldırının kullanımının en iyisi olduğunu ve hangi temel savunmanın en iyisi olduğunu bilmenizi sağlar.

Minimum: OS: Pencere 7/8/10 İşlemci: Çekirdek I3-3225 3.3 GHz Bellek: 1 GB RAM Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki
172
TELİF HAKKI İHLALİ