Spycraft: The Great Game Full İndir Oyun indir

Spycraft: Harika oyun full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Spycraft: Harika oyun - ve amp'ta ilk hareketi yapmaya hazır mısın; "Harika bir oyun ve amp;?

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Activision

Publisher: Activision

sürüm tarihi: 29 Şub, 1996

tür: macera

Spycraft'ta: Büyük oyun, Soğuk Savaşın kurduğu kırılganlığı devreye girebilecek bir suikast komployunu çözmeye çalışması gereken bir CIA ameliyatının rolünü üstleniyorsunuz. Gerçek dünyadaki etkinliklere bağlı çağdaş bir hikaye yaratma gerçeğini ve kurgusunu karıştırmak, oyun sizi önemli bir ahlaki seçimler yapmanız ve eylemlerinizin sonuçlarıyla karşılaşmanız gereken tehlikeli bir entrika dünyasına girmiştir. Soruşturmanıza başladığınızda, bir Rus cumhurbaşkanlığı adayın suikast yaptığını ve CIA'nın ABD Başkanı'nın hayatının ciddi tehlikede olabileceği bir ipucu aldığını keşfedeceksiniz.

Anahtar fetürleri: Spycraft: Büyük oyun, gerçek hayattaki gizli taktiklere ve operasyonlara dayanan karmaşık 3 boyutlu bulmacaları olan 35mm filmi, dijital video görüntülerini, hala fotoğrafları ve gerçek hisse senedi görüntülerini karıştırmak için ilk etkileşimli eğlence başlıklarından biridir. "Harika oyun" nda ilk hamleyi yapmaya hazır mısınız? William Colby (eski bir CIA direktörü) ve Oleg Kalugin (KGB'nin eski genel başarı), Casusluğun "Büyük Oyun" nın sırlarını ortaya koyuyor. Bir CIA operatif, surveil çift ajanların araçları ve bir ROGUE casuslarının bir ağını sızmak için radyo yayınlarını durdurur. Hollywood aktörleriyle birlikte gerçek CIA görüntüleri entrika ve skulduggery'ı canlandırıyor.

Minimum: OS: Windows XP / Vista / 7/8/10 İşlemci: 1.8 GHz Bellek: 512 MB RAM Grafikler: DirectX 7 uyumlu 3D kart DirectX: Sürüm 7.0 Depolama: 1200 MB Mevcut alan

Önerilen: Bellek: 1 GB RAM Grafikler: DirectX 9 uyumlu 3D kart DirectX: Sürüm 9.0c
İndirme Linkleri

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki
187
TELİF HAKKI İHLALİ