Stacks TNT Full İndir (v0.4.0) Oyun indir

yığınlar TNT full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Yığınlar TNT, blok tabanlı bir sanal alandır.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: eylem, macera

Yığınlar TNT Roy Van Ophuizen tarafından geliştirilmiştir ve Forcraft Games tarafından yayınlandı. 2 Kasım 2015'te piyasaya sürüldü.

Stacks TNT, her bloğun Jelly-Fizik yasalarını takip ettiği blok tabanlı bir sanal alandır! Chuck oynuyorsun, sadece bir jet paketi ve bir çift elle çalışmak için bir çifti ve bir çift elle sarhoş bir adam oynuyorsun. Eve geri dönmek için, aşağıdakilere ihtiyacınız var:

Anahtar fetürleri:

    Kaynaklar ve hazineler için araziyi keşfedin. Kaynakları, silahlar, bombalar ve roket motorları gibi faydalı maddelere dönüştürmek için fabrikalar oluşturun. Bayrağınızı, kaleleri inşa ederek ve tuzakları kurarak Mobcorp ajanlarının dalgalarına karşı savun. Kule, köprüler, roket tahrikli uçan gemileri ve tamamen dinamik bir dünyada hayal edebileceğiniz başka bir şey yaparak dünyayı fethetmek! Zamanlama gücüne sahip olmanın gücüne sahip olduğu söylenen gizemli bir gizli kalıntıyı aramak ... Ve son olarak, dünyanın sunduğu en gelişmiş materyallerden Ark Uzay Gemisini oluşturun, kendinizi evinizde bulunmak ve başlatmak için!

    Minimum:

148
TELİF HAKKI İHLALİ