Star Drift Full İndir Oyun indir

Star Drift Ücretsiz İndir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Yıldız Drift, yarış ve sürüklenme kavramlarını birleştirerek benzersiz bir yukarıdan aşağıya yarış deneyimidir. Online çok oyunculu, yerel çok oyunculu ve ... ile tek bir oyuncu kampanyası içerir.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Catze

Publisher: Catze

sürüm tarihi: 22 Şub, 2018

tür: yarış, simülasyon, eylem

sürüngen araba. Güzel parçalar. Zorlu görevler.

Star Drift, dünyadaki en hızlı sürücü olmak için sürüklenme sanatını ustalaşmak.

Gerçek bir sürükleyici süperstar olmak için gerekenlere sahip misiniz?

Özellikler

Anahtar fetürleri: Asfalt, kir, çamur, kar ve buz üzerinde sürüklenen ana Açık Dünya Tarzında 100'den fazla otomobilin kilidini açma, ırklar, polis kovaları ve zaman deneme zorlukları dahil olmak üzere açık bir dünya tarzı tek oyuncu kampanyasında Öğrenmesi kolay, usta zor 20 oyuncuya kadar çevrimiçi çok oyunculu 4 oyuncuya kadar yerel çok oyunculu: Bölünmüş ekran ve paylaşılan kamera modu Dünya Rekor Takibi ve Liderlikleri AI'ye karşı yarış, kişisel hayalet tekrarlar ve dünya rekoru hayalet tekrarlar Klavye veya Xbox 360 denetleyicileriyle oynanabilir (Windows'ta)

Minimum: OS: Windows XP / Vista / 7/8/10 İşlemci: 2.2GHz çift çekirdekli Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 1 GB RAM Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 1 GB mevcut alan Ek notlar: Klavye veya Xbox 360 denetleyicisi ile oynatılabilir. Diğer Gamepad desteği garanti edilmez, ancak yeni kontroller atamanızı sağlayan bir menü var.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
178
TELİF HAKKI İHLALİ