Star Drifter Full İndir (v1.12) Oyun indir

Yıldız Drifter Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Yıldız Drifter, R Tipi, Xenon, Galaxian, Moon Cresta ve Gradius gibi klasiklerden ilham alan süper sert ve telaşlı bir uzay atıcısıdır.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: nostalji hound, pigravity

Publisher: Temeliklere geri dön Gaming

sürüm tarihi: 1 Haz 2016

tür: eylem, gündelik

Özellikler:

Feragatname:

Star Drifter, tam ekran eylem alanı atıcısıdır. Klavyenle oynarsın. Oyunu eski bir okul arcade, zor, çok sert, süper cezalandırma alanı atıcı gibi hissetmek için geliştirdik. Oyun kolay değil ve çok öleceksiniz. Lütfen dikkatinizi çekin, eğer elinizi tutacak bir şey için havadaysanız veya kazanmanıza izin verin, yanlış yerdesiniz. Yıldız Drifter, gerçek bir mücadelenin tadını çıkaran geçici oyuncular için idealdir. Tekrar tekrar yok edilmeye hazırlanın, puanınızı kaybetin ve bilgisayarda öfkelendirin.

Teşekkür ederim ve iyi şanslar!

Dan ve Martin.

Anahtar fetürleri: Uzay pilotunuzu sevindim. Düşmanları yok ederek ve hayatta kalarak puan kazanın. Puanlarınızı dükkanda geçirin, geminizi yükseltin ve çeşitli savunma ve silah sistemlerini donatın. Büyük miktarda rastgele üretilen düşman, güç, gizli silahlar ve büyük patronlar. Geminizi koruyun! Geminizden çıkın ve kalkanlarınız yenilenirken uzaylılara saldırın. Müthiş bir otantik çip sesi parçası.

Minimum: OS: Windows XP / Windows Vista / Windows 7/8/10 İşlemci: 1.5ghz veya daha iyi Bellek: 128 MB RAM Grafikler: DirectX 9.0 uyumlu Ses kartı: DirectX 9.0 uyumlu ses
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
161
TELİF HAKKI İHLALİ