Star Singularity Full İndir Oyun indir

Yıldız tekilliği full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Yıldız Tekilliği - Bir Uzay Aksiyon-Macera Başka hiçbirinin aksine: Galaktik ölçekli bir gizem aracılığıyla uzay aracınızı gezin. Yağma, zanaat ve uzay filosunuzu yükselttiğinizden emin olun ... ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Star Bunny Enterprises

Publisher: Star Bunny Enterprises

sürüm tarihi: 18 Eki, 2018

tür: rpg, macera, ekonomik, açık dünya, eylem

Yıldız Tekilliği, yetenekli savaşı birleştiren, stratejik kaynak toplama ile yetenekli savaş ve prosedür olarak oluşturulan bir Galaxy ile dolaşan bir uzay taşıyıcı aksiyon-macera oyunudur.

Yolculuğunuzun başlangıcından itibaren, dizeleri çeken bazı koyu kuvvetlerle çok fraksiyon çatışmasının ortasına atılacaksınız. Tek bir uzay gemisiyle başlayarak ve mütevazi bir işlem temelinde, birden fazla Galaxy sektöründen geçiş yapacaksınız ve sonunda çatışmanın sonucunu şekillendireceksiniz. Nereye gitmeyi seçerseniz ve eşinizle müttefiki seçmeyi seçerseniz seçin - Galaxy, keşfedin.

Boşluk mücadelesi

Başlangıçtaki boşluk mücadelesi, klasik uzay atıcılarına saygı duymak, ancak modern bir fizik motorunun ve en son AI'sinin sofistike ile birlikte şiddetli ve acımasızdır. Hakim olmak için yetenekli bir pilot ve taktikçi olmalısınız ve herhangi bir düşmana aşılayabilecek (veya kaçırabilen) bir gemiyi hazırlayacaksınız.

Ana macera modunun dışında, TENSE 1-on-1 patirmishes'ten tam teşekküllü armada vs armada savaşına kadar olan birden fazla oyun modunda AI rakiplerine karşı metteyinizi test edebileceksiniz.

Gemi tasarımı

Yıldız tekilliğindeki uzay gemileri, parçalarının toplamıdır. Farklı uzay gemilerinin farklı düzenleri ve ilk istatistiklere sahiptir, ancak herhangi bir uzay gemisi tasarımı, oyun boyunca edineceğiniz bileşenleri kullanarak geniş bir şekilde elden geçirilebilir ve değiştirilebilir: görev yaparak, görevleri tamamlayarak veya düşmüş rakiplerden enkaz yağma.

Kalkanlarınızı gizli modüllerle değiştirin, sürpriz unsuru için Ticaret Koruma, bu silah taretini, gelişmiş manevra kabiliyeti için yönlü bir motorla değiştirin ve düşünmediğimiz güçsüz kombinasyonlar için benzersiz eşyaları çalar.

Keşif

Star Tekilliği'ndeki Galaxy, prosedür açıdan, her oynadığınızda taze bir zorluk vermek için oyunlar arasında bir dereceye kadar rastgelelik ile üretilir. Ana hikaye sizi önceden belirlenmiş yerler aracılığıyla gönderirken, Galaxy'yi dolaşmak ve istediğiniz herhangi bir sırayla bir düğümden diğerine atlamakta özgürsünüz ve çeşitli gruplar, eylemlerinize göre size karşı tutumlarını değiştirecektir. Bu kozmik boyutlu macera, benzersiz karşılaşmalarla dolu, keşfetmek için eşsiz yıldız sistemleri sunar.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: Intel Core i5 Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Entegre Grafik Kartı Depolama: 500 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel Core i7 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 770 Depolama: 500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
261
TELİF HAKKI İHLALİ