STAR WARS: Episode I Racer Full İndir (GOG) Oyun indir

Star Wars ™ Bölüm I Racer Ücretsiz İndir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. STAR WARS ™ EPISODE I RACER - İki motor. Bir şampiyon. Sınır yok ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: lucasarts

Publisher: lucasfilm, Disney Interactive

sürüm tarihi: 17 May, 1999

tür: yarış, eylem

İki motor. Bir şampiyon. Limit yok.

Star Wars'tan podracing dizisinin saf adrenalin pompalanan heyecanını tırmanmaya, kayış ve deneyimleyin: EPISODE I Phantom Menace.

Kontrolleri Anakin Skywalker veya 21'den fazla podracerden herhangi biri olarak alın ve iki büyük jet motorunun tam kuvvetli patlamasını 600 mil'ye kadar simüle edilmiş hızlarda hissedin. 8 muhteşem dünyayla türbin odaklı bir arabada dizgin. Flaming Metan Gölleri, TUSKY Raider saldırıları, karıncalanma tünelleri ve bir nabız punuyan tünellerde ve bir nabız punuyan tünelleriyle pazarlık yapın. Ne kadar uzağa gideceksin?

Anahtar fetürleri: Podracer dizisinin tüm heyecanlarını ve heyecanını yıldız savaşlarından yeniden yaşayın: EPISODE I. Sıkıca tutun - Afterburners ile, podracers, simüle edilmiş 600 mph olarak makstan! 21'den fazla rakibe karşı öfkeli yarışmada yarış. 8 eşsiz dünyada 21'den fazla parçayı alın! Metan Gölleri, Meteor Duşları ve Tusken Raiders gibi tehlikelerden kaçının. Muhteşem 3B ortamlar. Araç ses efektleri ve doğrudan EPISODE I'den alınan destansı müziği.

Minimum: OS: Windows 7 veya daha yeni İşlemci: 1.8 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: DirectX 9.0C ve 256 MB VRAM ile uyumlu 3D grafik kartı DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 550 MB Mevcut alan Ses kartı: 16 bit ses kartı Ek notlar: fare, klavye
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
211
TELİF HAKKI İHLALİ