Starboost EX Full İndir Oyun indir

Starboost ex full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Starboost Ex - Uzayda 'Ironman' olmaya başlayabileceğiniz en yakın deneyim. Oynamak için 30+ görev; amp; Kendi A.I / Canavarlarınızı BattleField'a dağıtın.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: KOEX Studio

Publisher: KOEX Studio

sürüm tarihi: 5 Kas, 2018

tür: eylem, macera, atıcı, Sci-Fi, simülasyon

Uzayda 'Ironman' olmaya başlayabileceğiniz en yakın deneyim.

Hikaye

'Boom' 'Yılancılar', Gaia'nın paralel bir evreninden gelen dünya dışı varlıklar tarafından öldürülen ölü ailesinin intikamını arayan eski bir mühendis.

Bu oyun hakkında benzersiz olan nedir?

Starboost Ex, oyuncuların hem yere hem de hava savaşlarına girmelerini sağlayan bir oyundur.

Yalnız değilsin.

Savaşta size yardımcı olacak taret gibi A.I birimleri oluşturabilirsiniz. Eğer fiends istiyorsan, canavarların yumurtalarından toplanan kesimleri hasat edebilirsiniz. Ayrıca savaşa yayılabilirler. Toplam 10 birim dağıtılabilir.

Ana özellikler

Anahtar fetürleri: İronman tarafından ilham alan avans uçan mekanizması. Farklı hedefler ve hedeflere sahip 30+ görev. Sizinle birlikte savaşmak için kesimlerinizi yaratın. AI ve AMP oluşturun; Savaş sırasında size yardımcı olacak robotlar. Farklı çeşitli misyonlar, anahtar hedefleri yok etmektedir. Anahtar hedefleri korumak ve meydan okuma kursları. Düşman türlerinin çeşitleri ve patronları

Minimum: OS: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir İşlemci: 3GHz çift çekirdekli işlemci Bellek: 6 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 650 veya DX11 Eşdeğer Kart Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: Herhangi bir ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
150
TELİF HAKKI İHLALİ