Stardew Valley Full İndir (v1.5.4) Oyun indir

Stardew Valley full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Stardew Valley - Stardew Valley'deki büyükbabanın eski çiftlik arazisini miras aldınız. El-Me-Aşağı Araçlar ve birkaç parayla donanmış, yeni hayatınıza başlamak için yola çıktınız. SİZ ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Englisedape

Publisher: EnglishEctEfe

sürüm tarihi: 26 Şub, 2016

tür: rpg, simülasyon, bina, gündelik, açık dünya

Stardew Valley açık uçlu bir ülke-hayat RPG!

Stardew Valley'deki büyükbabanın eski çiftlik arazisini miras aldınız. El-Me-Aşağı Araçlar ve birkaç parayla donanmış, yeni hayatınıza başlamak için yola çıktınız. Arazi kapalı yaşamayı ve bu büyümüş alanları gelişen bir eve dönüştürmeyi öğrenebilir misiniz? Kolay olmayacak. Joja Corporation şehre geldiğinden beri, eski hayatın eski yolları ortadan kayboldu. Topluluk merkezi, bir zamanlar kasabanın en canlı aktivite merkezi, şimdi Shothbles'ta yatıyor. Ama vadi fırsat dolu görünüyor. Küçük bir özveri ile, sadece Stardew vadisini büyüklüğüne geri getiren kişi olabilirsiniz!

Özellikler

Büyümüş alanınızı canlı bir çiftliğe dönüştürün! Hayvanları yükseltin, bitkiler yetiştirin, bir meyve bahçesine başlayın, zanaat yararlı makineleri ve daha fazlasını yapın! Hayallerinizin çiftliğini yaratmak için bolca alana sahip olacaksınız.

4 oyuncu yetiştiriciliği! 1-3 oyuncuyu çevrimiçi olarak size katılmak için davet edin! Oyuncular, gelişen bir çiftlik kurmak, kaynakları paylaşmak ve yerel toplumu geliştirmek için birlikte çalışabilirler. Daha fazla elinizden daha iyi olduğundan, oyuncular daha zorlu bir deneyim için satılan Üretim Üzerine Kar marjını ölçeklendirme seçeneğine sahiptir.

zaman içinde yeteneklerinizi geliştirin. Mücadele eden bir Greenhorn'dan bir usta bir çiftçiye yol açarken, 5 farklı alanda seviyelendireceksiniz: tarım, madencilik, savaş, balık avı ve yiyecek arama. İlerlemektedir, yeni yemek pişirme ve işçiliği öğrenecek, keşfedilecek yeni alanların kilidini açıp çeşitli mesleklerden seçim yaparak becerilerinizi özelleştirirsiniz.

Yerel topluluğun bir parçası olun. Stardew Valley'de yaşayan 30'dan fazla benzersiz karakterle, yeni arkadaşlar bulurken bir probleminiz olmaz! Her insanın kendi günlük programları, doğum günü, eşsiz mini-cutscenes ve hafta boyunca ve yıl boyunca yeni söylenecek yeni şeyler vardır. Onlarla arkadaş edince, size açılacaklar, size kişisel sorunları konusunda yardım isteyin ya da sırlarını söylerler! Luau, perili labirent ve kış yıldızının bayramı gibi mevsimlik festivallerde yer al.

, büyük, gizemli bir mağarayı keşfedin. Daha derine binerken, yeni ve tehlikeli canavarlar, güçlü silahlar, yeni ortamlar, değerli taşlar, işçiliği ve yükseltme araçları için hammaddelerle karşılaşacaksınız ve ortaya çıkarılacak gizemler.

Minimum: OS: Windows Vista veya daha büyük İşlemci: 2 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafik: 256 MB Video Bellek, Shader Model 3.0+ DirectX: Sürüm 10 Depolama: 500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
362
TELİF HAKKI İHLALİ