STARWHAL Full İndir (v1.1.2) Oyun indir

StarWhal Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. StarWhalhal - İnternet'i sallayan yerel çok oyunculu alan narwhal mücadele oyunu nihayet tamamen yüklü bir sürümde büyük çıkışlarına hazır! 1-4 .... ile flop.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: kesiliş

Publisher: Breakfall

Çıkış tarihi: 29 Eylül, 2014

tür: eylem, gündelik

İnternet'i sallayan yerel çok oyunculu alan narwhal mücadele oyunu nihayet tamamen yüklü bir sürümde büyük çıkışına hazır!

Uzayda bir retro, epik narwhal savaşında 1-4 oyuncu ile flop! Kalp delici eylem öfkeli ve güvenilmez. StarWhal hayatınızı değiştirecek.

Onlarca yıllardaki sayısız kanepe oyun toplantısından esinlenerek, rekabetçi, yaratıcı ve derhal masaya eğlenceli bir şey getirmek istedik. Orijinal prototipimiz tamamen bu alanlara odaklanmak için 48 saat içinde tasarlandı ve geliştirildi. Bundan sonra yıldız eşleşen fenomen geldi.

StarWhal, aklın bir okyanusundaki rüyaların bir simülasyonu.

Özellikler:

İnsanlar ne dedi:

"StarWhal, yılın en iyi çok oyunculu oyunlarından biri, kaotik ve yoğun rekabetçi"

-

"Jacques Cousteau burada olsaydı, her yerde sh * t."

Anahtar fetürleri: 4 Oyuncu Yerel Multiplayer Mayhem - 90+ kostüm, 25 Arenas ve 4 oyun modu arkadaşlarınızla veya AI oyuncularıyla birlikte. 32 Single Player Engel ve Liderler, Hayalet Tekrarı ve Başarılar ile Hedef Zorluklar. Başarıyla buhar erken erişim yoluyla yaptı, oyunu dünyadaki hayranlardan gelen geri bildirimlerin etrafında şekillendiriyor. Yeni radikal grafik efektleri! Bir burritoya sarılmış bir alan narwhal olabilirsiniz.

Minimum: OS: Microsoft® Windows® Vista / 7/8 İşlemci: 2GHz işlemci Bellek: 1 GB RAM Grafikler: DirectX 9 uyumlu grafik kartı en az 256 MB video hafızası ile DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 700 MB Mevcut Alan Ek notlar: İsteğe bağlı - Microsoft Xbox 360 denetleyicisi veya doğrudan giriş uyumlu denetleyici

Önerilen: OS: Microsoft® Windows® Vista / 7/8 İşlemci: 2GHz işlemci Bellek: 1 GB RAM Grafikler: DirectX 9 uyumlu grafik kartı en az 256 MB video hafızası ile DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 700 MB Mevcut Alan Ek notlar: İsteğe bağlı - Microsoft Xbox 360 denetleyicisi veya doğrudan giriş uyumlu denetleyici
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
210
TELİF HAKKI İHLALİ