Stayin’ Alive Full İndir Oyun indir

Ulive Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Hayatta kalıyor - bu çılgınca takım çok oyunculu oyundaki ölümden ölmek ya da düşmanlarını ölümden kurtarmak için elinden geleni yap. Ölüm havada ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: indiegala

Publisher: indiegala

sürüm tarihi: 17 May, 2018

tür: eylem, gündelik, hayatta kalma, simülasyon

Hayatta yepyeni bir kira alın!

Ölmek için elinizden gelenin en iyisini yapın ya da düşmanlarınızı ölümden ölümden ömür ve ölümle ilgili bu çılgınca multiplayer oyunda kaydetmek için.

Ulive, tekerlekli sandalye bağlı emekliler (inişçiler), üreticilerine ve hemşireleri (saviors) her ne pahasına olursa olsun canlı tutması gereken hemşireler ve hemşireler (savianlar) kararlaştıran bir oyundur. Yanınızı seçin ve Ölme / Tasarruf Başlasın!

Check-out zamanı!

Bir emekli olarak, öldürücü bir şekilde imha silahlarını sıradan eşyalardan kurtarmanız ve intihar girerken kendinizi gizlemeniz gerekir. Ancak dikkatli olun: Saviors sizi arıyorlar ve sizi belli bir ölümden kurtarmaya kararlılar.

Hayat değerlidir!

Kurtarıcı olarak, işiniz, herhangi bir durum için doğru hayat kurtarıcı aracını bulamayarak ve bu kişi ölmekte olanı kullanarak işinizin canlı tutulmasıdır. Eski zamanlayıcıları sakinleştirin ve intihar etmeyi önlemek ve anında puanınızı kazanmak için bunları muhafaza odalarına dönüştürün.

Anahtar fetürleri: Online çok oyunculu 16 oyuncuya kadar maçlar (8'e karşı 8) Düşmanlarınızı kurtarıcı olarak kaydedin. Diğerlerini güvende tutmada ne kadar iyisin? Kendini bir intihar olarak öldür. Ne kadar hızlı ölebilirsin? Ölüm araçlarını zanaat et. Diş fırçalarından yapılan usturalar. Zippos'tan yapılan otomatik yanma kiti. Yaratıcılık anahtardır. Ölmenin 6 yolu, her biri karşılık gelen yaşam koruyucu aracı ile. Her zaman her zaman IRL (!?) İstediğin gibi öl. Emeklileri sakinleştirin ve sınırlayın. Bu oyunun yapımında hiçbir gerçek yaşlılara zarar verilmedi. Müthiş güçlendirmeler, somunların özel yetenekleri kazanması ve inişçilerin işini kısa kesmek için çılgın anında ölüm eşyaları. İşbirliği anahtardır. Arkadaşlarınızın ölmesine yardım edin ya da herkesi kurtarın.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 1.5 GHz Çift Çekirdekli Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GeForce 500 Serisi / Radeon HD 5000 Serisi DirectX: Sürüm 9.0 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 2 GB mevcut alan Ek notlar: Grafik kartlarının laptop versiyonları çalışabilir, ancak resmi olarak desteklenmez.

Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: 2 GHz Quad Core Bellek: 6 GB RAM Grafikler: GeForce 900 Serisi / Radeon HD 8000 Serisi DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 2 GB mevcut alan Ek notlar: Grafik kartlarının laptop versiyonları çalışabilir, ancak resmi olarak desteklenmez.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
183
TELİF HAKKI İHLALİ