StellarHub Full İndir (v2.05) Oyun indir

Stellarhub 2.0 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Stellarhub 2.0, bir Starbase bir yönetim oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

Tür: PC Games

Stellarhub 2.0, caydinalogic tarafından geliştirildi ve yayınlandı. 16 Ağustos 2017'de piyasaya sürüldü.

Stellarhub, uzay istasyonunun kaptanı olarak hareket ettiğiniz güçlü hayatta kalma elemanlarına sahip bir Starbase bir yönetim oyunudur.

Geniş bir istasyon oluşturmak için modülleri monte edin

İstasyonunuzun işlevsel ve güvenli kalmasını sağlamak için her türlü olanakla donatılmış 30 farklı modül (güneş panelleri, araştırma laboratuvarları, mürettebatı, organik çiftlikler, seralar ve daha fazlası dahil) birini seçebilirsiniz. Her modül belirli bir miktarda enerji ve oksijen tüketir ve birleştirilecek zaman ve kaynaklara ihtiyaç duyuyor, bu yüzden seçimlerinizi dikkatlice düşünün!

İstasyon ekleyicinizi yönetin, dikkat edin ve geliştirin

Her mürettebat üyesi, benzersiz bir beceri ve yeteneklerin yanı sıra kişilik özellikleri ve özel ihtiyaçlarla donatılmıştır. Onları inşaat, kaynakların, araştırma ve ticaretin çıkarılması gibi çeşitli görevlere atamanın en verimli yolunu bulun. Mürettebatınızın gelişmesini izleyin, ancak her zaman morallerine ve sağlık koşullarına göz kulak olmayı unutmayın - birileri öldüğü bir kez sonsuza dek kalırlar! Boş zaman aktiviteleri ve med koyları için özel modüller oluşturarak onları koruyun.

Minimum: OS: Microsoft Windows 7 İşlemci: Intel Pentium / AMD 2 GHz ve daha yüksek Bellek: 2000 MB RAM Grafikler: OpenGL 3.0 uyumlu 512 MB Depolama: 600 MB Mevcut Alan Ses kartı:

Önerilen: OS: Microsoft Windows 7/8/10 İşlemci: Intel Pentium / AMD 3 GHz ve daha yüksek Bellek: 4000 MB RAM Grafikler: OpenGL 3.0 uyumlu 1GB Depolama: 600 MB Mevcut Alan Ses kartı:
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
209
TELİF HAKKI İHLALİ