Street Jam: The Rise Full İndir Oyun indir

sokak reçeli: Yükseliş full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sokak Reçeli: Yükseliş - Sokak dövüşü devresinin yeni bir cetvel ihtiyacı var ama ne gerekiyorsa sahip misiniz? Glory elde etmek için bir kana susamış ve olgun bir dünyadan yolunuzu yumruklayın!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: barındırılan oyunlar

Yayıncı: Hosted Games

sürüm tarihi: 9 Jan, 2020

tür: macera, gündelik, rpg, metin tabanlı

Devre, yeni bir kral için çağırıyor ve onlara cevap vermeye hazırsın! Tüm ihtimallerin üstesinden gelip yeni cetvel, polis şefi, bir çetenin lideri ya da altı metre altında olacak mısın?

Sokak Reçeli: Yükseliş, seçimlerinizin hikayeyi kontrol ettiği Tevin Betts tarafından 370.000 kelime etkileşimli bir yetişkin romandır. Tamamen metin tabanlı-grafikler veya ses efektleri olmadan - hayal gücünüzün engin, durdurulamaz gücüyle beslenir.

Dünyanın en büyük metropollerinden birinde, büyük vuruşmak için yeni bir sokak savaşçısınız, nakit, şöhret veya polisler için olsun. Çeşitli benzersiz arka planlardan birini seçin ve her şeye hiçbir şeyden yükselme becerilerinizi kullanın. Kan, ölüm ve daha fazlası olacak ... hepsini çevreleyen, kulüpten sonra kulüpten sonra kulüpten sonra Czally underrated def reçel serisinden ilham alıyor.

Becerileri ile kazanan onurlu ve merhametli bir savaşçı olur musunuz? Veya sokakları vurarak kazanan katil bir şema dolandırıcısı? Ya da polis gücünü kullanarak kazanan iddialı bir gizli görevli mi? Kişiliğiniz, WINS'niz kadar yolculuğunuzu etkileyecektir.

Anahtar fetürleri: Erkek, kadın, ikili olmayan; cis veya trans; eşcinsel, düz, aseksüel veya aromantik. Şehrin genelinde zengin, fakir, çılgın, güreş ve karate kulüpleri yoluyla savaşın. Askeri, dedektif, rapçi, bir spor yıldızı (dört ayrı spor seçenekleriyle), striptizci ve daha fazlası dahil olmak üzere on dört benzersiz arka planlar. Bir güreş, dövüş sanatçısı veya başka bir savaşçı olmak için kaba gücü, zeka, karizma ve daha fazlası dahil olmak üzere altı farklı nitelikteki yeterliliğinizi seçin. Bagajları ve zorlukları yenmek için polisi, çeteni, paranı ya da kendi becerilerinizi kullanın. Tecrübeli yaşlı bir kadınla, sıcak ve genç bir adam, kaslı bir Amazon ve daha çok aşk için ya da sadece eğlenceli olsun. Kanlı bir vendetta veya affetme ile yıllardır devam eden bir kin.

Minimum: OS: Windows 7
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
173
TELİF HAKKI İHLALİ