Stronghold Crusader Full İndir Oyun indir

Stronghold Crusader HD full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Stronghold Crusader HD - En çok satan kale, Stronghold Crusader HD, Haçlı Savaşları ve Castle Sieges'e Haçlı Savaşları ve Castle Sieges'e atar ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: FireFly Studios

Yayıncı: firefly Studios

sürüm tarihi: 31 Temmuz, 2002

Tür: strateji, rts, simülasyon, bina, macera, eylem

Stronghold Crusader HD'de cesur savaşçılar ve korkunç silahlar için ünlü Arap topraklarına yolculuk. En çok satan kale için büyük oranda beklenen devam, Haçlı, sizi Fiendish AI rakipleri, yeni birimler, 4 tarihi kampanyası ve 100'den fazla benzersiz çatışma misyonu olan Haçlı Seferlerinden tarihi savaşlara atar.

Tarihi Haçlı Haçlı Haçları Richard Lionheart ve Suriye Sultanı Saladin olarak yeniden yaşayın. Çöl sıcaklığının pusundaki yüzyıllardır Barbaric Warfare'in yüzyıllarıyla dövüldüğü belirlenmiş bir Haçlı grubuna öncülük ediyor.

Stronghold Crusader HD, birinci, ikinci ve üçüncü Haçlı Haçları, bireysel Haçlı Devletlerdeki çatışmaların yanı sıra birinci, ikinci ve üçüncü haçı belgeleyen birkaç kampanyaya sahiptir. Nicea, Heraclea, Antioch Kuşakları, Krak des Chevaliers ve Kuyusalem Kuşakları gibi savaşlar, Haçlı Narchest ve Stronghold Crusader Extreme'den Haçlı rotaları gibi.

Anahtar fetürleri: Haçlılara veya Saladin'in kuvvetlerine dört tarihi kampanyada katılın. Çöl kalesinin yeni kuşatma motorları ve kale savunmaları ile tamamlanması ve oluşturun. Her biri sondan daha zor olan 100 eşsiz çatışmalık misyonu ile savaşın. Gizli suikastçı ve çevik at okçusu gibi benzersiz yeteneklere sahip yeni birimleri komuta edin. Tüm savaş alanını yeni HD çözünürlükleri desteğiyle tek bir ekranda görüntüleyin. Eklenen uyumluluk ile Windows XP, Vista, 7, 8 ve 10'da orijinal oyunu oynayın.

Minimum: OS: Windows XP / Vista / 7/8/10 Son Servis Paketleri ile İşlemci: Intel Pentium 4 1.6ghz veya eşdeğeri Bellek: 512 MB RAM Grafikler: 64MB DirectX 8.1 uyumlu DirectX: Sürüm 8.1 Depolama: 850 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX 8.1 uyumlu Ek notlar: Mutiplayer Eşleştirme Desteği için GameRanger yazılımı kurulacak
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
156
TELİF HAKKI İHLALİ