Stronghold: Warlords Full İndir Oyun indir

strongghold: warlords full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Stronghold: Warlords - Besiege Büyük Khans, Imperial Warlords ve Shōgun Komutanları Stonghold: Warlords, Firefly Studios'tan en son 'Castle Sim'. AI Warlords komutu ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Firefly Studios

Yayıncı: firefly Studios

sürüm tarihi: 9 Mar, 2021

tür: bina, yönetim, strateji, rts, simülasyon

İlk defa stronghold: Warlords, BattleField'da AI Lords'ları oyun içi 'Warlords' şeklinde işe almanıza, yükseltmenizi ve komut vermenizi sağlar. Komutanızın altındaki her warlord, stratejik kahramanınızı benzersiz perks, özellikleri ve yükseltilebilir yeteneklerle artırır. Onları endüstriniz için çalışmaya, Sınırları taklit eden, silahları dövmek ya da bir kerpeten saldırısı için takım hazırlayın! Her kampanya misyonu, çatışmalık oyunu ve çok oyunculu savaş, komuta ve stronghold oynamanın tamamen yeni bir yoludur.

Firefly Studios'un gerçek zamanlı strateji serisinin bir sonraki bölümü: Strongghold: Warlords, Doğu Asya'nın kale ekonomilerini yeniden yaratmak için ilk oyundur. Warlords'ta oyuncular, Japon kalıntılarına ve güçlendirilmiş Çin şehirlerine kuşatan Moğol Hordes, İmparatorluk Warriors ve Samuray Clansmen'in komutasını alırlar. 31 kampanya misyonu, çok oyunculu, çatışma ve ücretsiz inşa modlarında yeni gun kuşu yakıtlı kuşatma silahları ve klasik birimler kullanarak tarihi savaş ağlarını belirleyin.

Battlefield'ın karşısındaki savaşçıları daha güçlü kaleler, ordular ve yeteneklerin kilidini açma.

3. yüzyıldan kalma tarihi kampanyaları, BC Çin'den, Tokugawa Shogunate'in yükselişine ve Moğol İmparatorluğu'nun gelmesine yeniden yaşayın.

İmparatorluk Yangın Lancers, Disiplinli Samuray, Moğol At Okçuları ve Ölümcül Ninja dahil yeni birimleri işe alın.

Düşmanlarınızı, hwacha arrow başlatıcısı, kuşatma kulesi ve ateş öküzleri gibi yeni kuşatma silahlarının gelişiyle raze raze!

bir dizi ortaçağ eğlence, vergilendirme ve işkence kullanarak korku ya da hayranlıkla en büyük lord olun.

Minimum: OS: Windows 7/8/10 İşlemci: Intel I5-3330 3.0GHz veya AMD eşdeğeri Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GeForce GTX 680 veya AMD Radeon HD7970 (2 GB VRAM) DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 6 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7/8/10 64-bit İşlemci: Intel Core i7-3770 3.4GHz veya AMD eşdeğeri Bellek: 16 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 970 veya AMD RADEON R9 290 DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 6 GB mevcut alan Ek Notlar:
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
161
TELİF HAKKI İHLALİ