StuntMANIA Reloaded Full İndir (v1.2.2) Oyun indir

Stuntmania Ücretsiz İndir PC oyunu direk indirda kırılmış durumda ve torrent. Stuntmania Reloaded, bazı gerçekten harika ortamlarda en şaşırtıcı püf noktaları ve dublörleri gerçekleştirdiğiniz hızlı tempolu 3D araba dublör sürüş ve keşif oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Sector3 oyunları

Publisher: bigger boat

Çıkış tarihi: 13 Kas, 2014

tür: yarış, gündelik, macera

Stuntmania Reloaded

, bazı gerçekten harika ortamlarda en şaşırtıcı hileleri ve dublörleri gerçekleştirdiğiniz hızlı tempolu bir 3D araba dublör sürüş ve keşif oyunudur.

Stuntmania'da Yeni Yenile, bazı şaşırtıcı köşeler almak ve bazı harika tükenmişler ve çörekler üretmek için sürüklenip kaydırma yeteneğidir!

Ayrıca, çeviriler, bükülmeler ve düz dönüşler de dahil olmak üzere daha fazla orta havada stunt yapabilme yeteneğini de ekledik. Mükemmel inişe ulaşmak için orta hava durumunda atlama düğmesine basarak arabayı otomatik olarak yeniden yönlendirebilirsiniz. Dublörler sadece düzgün bir şekilde arazarsanız, sizi iniş yapmak için ödüllendirilir!

patlayan arabaları

Arabaların şimdi bir hasar ölçer var. % 100 olursa ... Ka-Boom! Patlayın ... sonra rastgele bir konumda yeniden ortaya çıkar. Ve .. patladığınızda, aracınız düzeyde kalan bitlere ayrılır, böylece onlara sürebilir ve bunları çevirebilirsiniz. Delice eğlenceli .. bu yüzden deneyin!

on bir benzersiz araba

Her biri farklı süspansiyon, ağırlık ve taşıma ile her birinin herhangi birini seçebilirsiniz. Herhangi bir oyun modunda herhangi bir oyun modunda herhangi bir seviyede oynanabilir. Gezinmesi kolay bir oyun seçim menüsü (kilidi açtıktan sonra).

on bir şaşırtıcı seviye

Hilelerinizi yepyeni bir seviyeye çıkarmanızı sağlayacak müthiş güçlendirmeler de dahil olmak üzere, dublör ve hüner rampaları, bonuslar ve gizli zorluklarla doldurulmuş on bir benzersiz sürüş ortamını seçin!

İçeriğin kilidini açmak için paraları toplayın

GO CRAZY oyun modunda her seviye, 1x oyun modu sikke, 1x seviye bozuk para (3 adet) ve 1x araç para (3 adet). Her bozuk para toplamak, diğer seviyelerin, araçların ve oyun modlarının ana menüsünden kilidini açmak için harcamanızı sağlar. Her şeyin kilidini açabilir misin?

Fantastik yeni müzik ve ses fx

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: i5 Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Sağlıklı Shader Model 3 Kart DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 400 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: i7 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Sağlıklı Shader Model 3 Kart DirectX: Sürüm 10 Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
255
TELİF HAKKI İHLALİ