Submerged: VR Escape the Room Full İndir Oyun indir

Submurged: VR Oda Ücretsiz İndir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Dalgalanmış: VR Odadan kaçış - suyla doldurulan bir oda içinde sıkışmış, kaçışınıza yardımcı olacak sırları ve araçları çözeceksiniz. Nefesinizi tutun ve bir ... içindeki cevaplar için dalın ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Blue Entropy Studios

Publisher: Blue Entropy Studios

sürüm tarihi: 6 Eyl, 2018

tür: macera, strateji, vr

Su ile doldurulan bir oda içinde sıkışmış, kaçışınıza yardımcı olacak sırları ve araçları çözeceksiniz. Nefesinizi tutun ve okyanusun derinliklerinden derin bir denizaltıdaki cevaplar için dalın. Bulmacaları çözün, ipuçlarını bul ve yoğun bir şekilde boğulmamaya çalış.

Özellikler:

SpringboardVR'deki çarşı için kullanılabilir

Anahtar fetürleri: Su odasını doldururken saate karşı bir yarış. Nefesinizi stratejik olarak aletler ve bulmacalar için dalmak için tutun. HTC VIVE'den tam olarak yararlanmak için tasarlanmış tam oda ölçekli oyun. Mümkün olan en çok sürükleyici deneyimi sağlamak için ışınlama veya yapay hareket yok. (HTC VIVE için minimum odacale gereksinimlerine dayanarak). Kaçış aramanızda çözmek için birçok bulmaca ve kod. Unreal Engine 4 ™ 'nin gücüyle yüksek kaliteli ses tasarımı ve gerçekçi görseller.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 SP1 veya daha yeni İşlemci: Intel I5-4590 veya AMD FX 8350 eşdeğeri veya daha büyük. Bellek: 8 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 970 veya AMD Radeon R9 290 veya daha iyi. DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan Ek notlar: Oculus Rift kullanıcılarının dokunmatik ve 360 ​​° izleme olması gerekir.

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 İşlemci: Intel I5-4590 / AMD RYZEN 5 1500X veya daha büyük Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX 1060 / AMD RADEON RX 480 veya daha büyük DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan Ek notlar: Oculus Rift kullanıcılarının dokunmatik ve 360 ​​° izleme olması gerekir.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
190
TELİF HAKKI İHLALİ