Subterraneus Full İndir Oyun indir

SubterRaneus full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. SubterRaneus bir nokta ve amp; amp; video oyunu tıklayın. Bir fare, merak ve bazı (bükülmüş) mantık, bu macerayı yenmek için tek silahınızdır.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: crazykraken

Publisher: fişi dijital

sürüm tarihi: 12 Aralık, 2018

tür: macera, strateji, nokta ve amp; düğmesine tıklayın

Hikaye:

Hikayemiz, sınırlı kaynaklarla ancak çarpıcı bir teknolojiye sahip aşırı nüfuslu bir gezegende başlar. Bu dünyada, yetkililer, kaynakların sınırsız bir şekilde yeniden kullanılmasına izin veren mükemmel ve kapsayıcı bir çöp geri dönüşüm sistemi tasarladı.

Kahramanımızı, Clodomir'imizi, toplama merkezinde, ev atıklarını atıyoruz. Nedenini bilmeden önce geçti ve önce kafa koleksiyon deliğine düşer.

Bir mağaranın ortasında, kilometrelerdeki kilometre ortasında, devasa bir çöp yığını üzerinde uyanacaktır. Sonra, tek amacı olacak: yüzeye geri dönmek için.

Özellikler:

Anahtar fetürleri: "Eski bir okul" noktası ve amp; en büyük lisanslardan ilham alan 2D macera oyunu tıklayın Tamamen fare ile oynanabilir 20 fotoğrafa dağılmış 500+ etkileşimli nokta 12 NPC ve 1 boş fikirli kahraman 2 Herkesin yeteneklerine uyarlanmış bir macera için zorluk modu Bir sürü daha fazla veya daha az belirsiz referans Bir et golemini kontrol eden tek bir zihinle çizilmiş, programlanmış ve komut dosyaları Komik mizah dahil değil

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 SP1 +, 8, 10 (yalnızca 64 bit sürümleri) İşlemci: 2.0 GHz Çift Çekirdekli CPU Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 256MB Depolama: 1 GB mevcut alan Ek notlar: 1080p ve 16/9 önerilir

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
185
TELİF HAKKI İHLALİ