Sunblaze Full İndir Oyun indir

Sunblaze full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sunblaze - Josie'yi emekli süper kahraman babasının eğitim simülatörüne götür! Ancak dikkatli olun, eğitim odası gidebilir ve sizi içeride tutabilir ... Sunblaze bir beyin bükümdür ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: earth gelen oyunlar

Publisher: Bonus Stage Publishing

Çıkış tarihi:

tür: eylem, macera, bulmaca

"kimin kanı duvarlarda?" -Josie

Josie bir meydan okuma için hazır. Emekli bir süper kahraman olan babası, süper kahraman eğitim simülatörünü düzeltti ve Josie'nin biraz etrafında oynamak için oraya gitmesine izin verdi. Sonuçta, bize kızlarını süper kahraman olmayı eğitmek istemeyen bir ebeveyni göster. Ama sonra aniden eğitim odası haydutlaşıyor ve ... Josie bir meydan okuma için hazır.

Bu zorlu, el yapımı hassas platform cihazında, Josie, aka olarak oynayacaksınız. Sunblaze, süper kahraman eğitiminizi tamamlamak için bir görevle. Eğitim odası bulmacalarla doludur, beyin gıdıklama zorlukları, engeller, TNT, Spikes, Drones ... ve bir Purrfect Sidekick: Kedi. Bir kedin var. Başka neye ihtiyacın var?

iyi, beceri. İhtiyacın olan şey bu. Sürekli değişen eğitim odası, meydan okumadan sonra sizi mücadele getirmeye devam ediyor ve kontrol cihazınıza saatlerce yapıştırmaya devam edeceksiniz.

Bir ebeveyn olmak zor, ama büyük olasılıkla bu zor değil

Tamam, tüm çocuklarını bir alışveriş merkezinde veya diğer kalabalığın kaybetmeyen tüm ebeveynler, ellerinizi kaldırın? Hepsi iyi, en azından onları lazerler, kötü botlar, sivri ve ... dolu bir düşman süper kahraman simülatöründe kaybetmediniz ... kendiniz için gidin ve görün!

UYARI: Sunblaze oynamak büyük beyin büyümesine neden olabilir

Biliyor musun, tüm seviyelere hayatta kalmak için beyninizin biraz iş yapması gerekiyor. Biliyoruz, biliyoruz, biliyoruz, korkutucu gelebilir, ancak Aristoteles gibi şöyle dedi: "Işığı görmeye odaklanmamız gereken en karanlık anlarımızda." Ve Quentin Tarantino daha iyi koydu: "Şiddet en eğlenceli biri izlenecek şeyler. "

Oh, hala okuyor musun? Git ve hemen oynayın! Size bir şey söz vereceğiz: Bir oyunda 5000'in üzerinde ölmek hiç bu kadar iyi hissetmediniz.

(s.s. Ölme% 100 isteğe bağlıdır, zaten kolay kontroller ve oyun, kendi ihtiyaçlarınızı karşılamak için erişilebilirlik özellikleriyle özelleştirilebilir.)

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 veya daha yeni İşlemci: Intel Core i3 M380 Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Intel HD 4000 DirectX: Sürüm 10 Depolama: 500 MB Mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki
245
TELİF HAKKI İHLALİ