Super DEE Full İndir Oyun indir

Super Dee Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Süper Dee - 2D platformlu bir tırmanıcıda işemek işemek gibi görünen bir karakter olan Dee olarak oynarsınız. Topa ulaşmak için yardımınıza ihtiyacı var, çünkü onun balkonundan düştü. Çok ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: the2dude

Publisher: the2dude

sürüm tarihi: 23 Mar, 2020

tür: gündelik, macera, çıplaklık

Dee, orta yaşlı bir düzenli çalışan adam olarak oynuyorsun, o tür bir dick, ama partiyi seviyor, ama en son partisi biraz kontrolden çıktı ve birkaç kattan düştü (veya daha fazla) ) Partiyi sürdürmek için şimdi geri tırmanmak zorundasın. Sesler Kolay değil mi? (Yanlış!)

Super Dee, eğlenceli, heyecan verici, zorlu bir deneyimdir. Gibi bir sürü havalı mekanik ile: zıplama ... ve sağa doğru atlama, sola .... Ve……. Daha fazla atlama! Kaptın bu işi. Binlerce engelden (ya da belki bir kaç) kaçının ve bir sonraki Süper Dee Master olmak için tüm yoluna tırmanın! Zaman zaman biraz stresli olabilir ama süper Dee'nin ilk 10'unda olduğunu unutmayın ... .. Şimdiye kadar yarattı. Söyle bana! Bu tür müthiş bir oyunu yenmek için gerekenlere sahip olduğunuzu kanıtlamaya hazır mısınız? Evet, hazırsın! Peki ne bekliyorsun? Parti başlayalım!

Minimum: OS: Windows 7/8/10 Bellek: 4 GB RAM Grafik: 1 GB DirectX: Sürüm 11 Depolama: 500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
261
TELİF HAKKI İHLALİ