Super Lula Escape From Prison Full İndir Oyun indir

Süper lula hapishaneden kaçış full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Süper Lula hapishaneden kaçış - Bu, Herkese, Hapishaneden kaçmaya çalıştığınız herkesi göstermeniz gereken gerçek bir fizik atıcısıdır, ... ile çok eğlenceli bir oyun.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Manic Mind Game Lab

Yayıncı: Manic Mind Game Lab

sürüm tarihi: 1 Nis, 2018

tür: Casual, anime

Bu, herkesin cezaevinden kaçmaya çalıştığını, herkesin çok eğlenceli bir oyunla çok eğlenceli bir oyun olan çok eğlenceli bir oyun, Süper Lula, Süper Miner (Süper) Mineirinho), Süper Psiko Bunny, Süper Punk Ördek, Süper Dilma ve Süper Enéas.

Özellikler

e o mais engraçado é Que Tudo Acaba Em Pizza Maluca KKKKKKKKK !!!!!!!!

Anahtar fetürleri: Fizik tabanlı yatay atıcı. Sonsuz tekrarlanabilirlik: Usul rastgele macera. Piksel Sanatı Eski Okul Arcades. Kilitlenebilir karakterler. Çılgın gıda maddeleri. Epik karakterler sesler. Dünya çapında liderlikleri. Minder Ultra Universe'nin başarılarına sahip ilk oyun. Özel Koleksiyoner Sürümü. Adrenalin oyun.

Minimum: OS: XP İşlemci: Core 2 Duo Bellek: 1 GB RAM Grafikler: Gizli ekran kartı DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 200 MB Mevcut Alan Ses kartı: evet

Önerilen: OS: Windows 10/8/7 / Vista / XP İşlemci: 2.4 GHz Quad Core 2.0 (veya daha yüksek) Grafikler: Intel HD Graphics 4000 ve daha yüksek, ATI Radeon HD Serisi 4650 ve daha yüksek, NVIDIA GeForce 2xx Serisi ve Yukarı Depolama: 200 MB Mevcut Alan Ses kartı: evet
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
182
TELİF HAKKI İHLALİ