Super Space Meltdown Full İndir Oyun indir

Süper Uzay Meltdown Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Süper Uzay Meltdown - 2D Zindan-Paletli. Boşlukta! Beşeri Bilimler En Büyük Uzay İstasyonu gizemli yabancı işgalciler tarafından saldırı altındadır. SGT olarak oynuyorsun. Alex Cutter derine gönderildi ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: polyquest oyunları, zxdigital Ltd

Publisher: zxdigital Ltd

sürüm tarihi: 31 Tem 2015

tür: eylem, gündelik, bilim-fi, strateji, atıcı

Süper Uzay Meltdown - 2D Zindan-Paletli. Uzayda!

Öğrenin, Ölmek, Zaman geri sarma olarak tekrarlayın. Yoksa mı?

Süper Boşluk Meltdown, bir 2B yukarı doğru RogueMik Bilim Kurgu Shooter'dır. Temelde bir bilim-kurgu zindan taraması. Sanırım bir uzay istasyonu tarayıcısı diyebilirsin.

Süper Boşluk Meltdown, bir blaster atış için yalvaran uzaylı pisliklerle dolu rastgele odalar aracılığıyla taramanızı sağlar!

Beşeri Bilimler En büyük uzay istasyonu gizemli yabancı istilacılar tarafından saldırı altındadır. SGT olarak oynuyorsun. Alex Cutter, günü kurtarmak ve yabancı tehdidi yok etmek için yalnız bir görevde derin bir yere gönderildi. Ama bir yakalama var. Bu yabancı istilacıların varlığı, istasyonların reaktörünün erime girmesine neden olmuş gibi görünüyor. Bu, reaktör erimilmeden önce her odayı temizlemek için 60 saniyeniz olduğunuz anlamına gelir ve zamanın başlangıcına geri götürün.

Anahtar fetürleri: Rastgele, yabancı istila etmiş zeminlerle sürün. Bir sonraki kata ulaşmak için 60 saniyeniz var! Yabancı tehdidin üstesinden gelmek için strateji ve deneme ve hata kullanın. Acele ve pişman olacaksın. Öldüğünde, zaman geri sarılır, böylece tekrar deneyebilirsiniz. Bir dahaki sefere daha iyi yapacaksın, değil mi? Hikayeyi çözün, parça ile parçası. Madenler, el bombası ve taret gibi özel silahlar - güvenilir tüfeğinizin sadece kesilmediği zaman için. Ölmek. Çok.

Minimum: OS: Windows Vista / 7/8 İşlemci: 2.0 GHz i5 veya daha iyisi Bellek: 4 GB RAM Grafik: 1GB Video Ram DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 105 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
225
TELİF HAKKI İHLALİ