Surviving Titan Full İndir (v0.7.6) Oyun indir

hayatta kalma Titan full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Hayatta kalmak Titan - Gezegen Titan'a indi. Amnezi'den muzdarip ve sadece temel bir hayatta kalma kiti ile donatılmış, gezegeni keşfetmeye başlarsınız ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Dinamik Zero

Publisher: Dinamik Zero

sürüm tarihi: 30 Nis, 2020

tür: eylem, rpg, macera, açık dünya, bilim-Fi, hayatta kalma

hayatta kalmak Titan açık bir dünya, aksiyon dolu, hayatta kalma macera oyunudur. Titan'ın tüm gizemlerini keşfetmek için zanaat, inşa etmek, savaşmak ve keşfetmek zorunda kalacaksınız.

Gezegen Titan'a indi. Amnezi'den muzdarip ve sadece temel bir hayatta kalma kitiyle silahlandırılmış, herhangi bir yaşam belirtisi arayan gezegeni keşfetmeye başlarsınız. Gemilerinizin standart sorunu sağkalım droid eşliğinde, işleri sizi hayatta tutmaya yardımcı olmaktır.

Gizem, tehlikeli yaratıklar, nadir kaynaklar ve sürprizlerle dolu geniş bir açık dünyayı keşfedin. Titan'ın gizemlerini keşfetmek için yeterince uzun yaşa, diğer hayatta kalanları bul ve tehlikeli gezegenden kaçmaya çalış.

Temel özellikler -

Keşfetmek için büyük, rastgele oluşturulan açık bir dünya - yedi farklı biyom oluşturulur. Her biyom, benzersiz bir manzaraya sahip olan, nadir kaynaklar ve nüfuslu (dostça veya başka türlü) bu biyomları keşfetmek için, Titan'a hayatta kalacaksanız, bu biyomları araştırır.

Yalnız değilsiniz - keşifiniz sırasında diğer hayattacileri keşfedin ve ekibinize yerleştirin. Ticaret, savaş ve onlarla birlikte keşfedin ve belki de Titan'ın gizemlerinden bazılarını çözmeye yardımcı olabilirler!

Kendi maceranızı hazırlayın - 150'den fazla benzersiz eşyada Titan dünyasını zanaat etmek istiridyedir. Zanaat yararlı nesneler, zırh takımları veya hayatta kalmanıza yardımcı olacak güçlü silahlar.

yeteneklerinizi eğitin. Üstatta 7 beceri var. Her becerinin kendine özgü yararları vardır. Her becerinin ustasının kim olduğunu görmek için global liderlerde yarışın.

Minimum: OS: Windows Vista veya daha büyük İşlemci: 2 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafik: 256 MB Video Bellek, Shader Model 3.0+ Depolama: 500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
273
TELİF HAKKI İHLALİ