Sword of Asumi Deluxe Edition Full İndir Oyun indir

Asumi'den Kılıcı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Asumi Kılıcı - Edo halkı için yeni bir savaşçı olan Asumi'nin rolünü üstleniyor. Asumi'nin prestijli bir Samuray akademisi içinden bir isyanın ortaya çıkması gerekir. Şimdi suikastçı ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: nickyswan

Publisher: nickyswan

sürüm tarihi: 8 Oca 2015

tür: Visual room, anime, çıplaklık, macera, rpg

Tarihin farklı bir rota aldığı alternatif bir bölge olan Edo'ya hoş geldiniz. Japonya'nın Samurayi hiçbir zaman yasadışı olmadı ve imparator, Japonya'nın sınırlarını dünyanın diğer ülkelerine açmasını engelleyen gücü kaybetti.

EDO şimdi geleneğin hala diğer insanları ve liderlerinin diğerlerini tuttuğu modern Japonya'dan çok farklı bir yer. Zaman geçtikçe Samuray, soylular konseyi ve liderleri tarafından RAB Regent tarafından daha fazla güç seviyesini arttırdı.

Bu, üyeler konsey tarafından atanmış olsa da, Justicars olarak bilinen özel bir çekirdek Samurai biriminin oluşturulmasına yol açmıştır, ancak buldukları herhangi bir tehdidi veya suçluyu araştırmak ve yargılamak için özerk bir birim olarak kalırlar. Sürekliliği korumak ve insanları korumak onların görevidir. Ancak EDO barış ve bol bir ülke değildir, bir zamanlar büyük bir imparatorluğun tüm köşelerinde çekişmektedir. Rakip fraksiyonlar sürekli arazi ve güç için savaşırken isyan içeriden büyür.

Anahtar fetürleri: Güçlü, ölümcül, kadın kahramanı PC, MAC & AMP; Linux versiyonları 1280 x 720 Standart Çözünürlük + Tam Ekran Modu Hikayeyi etkileyen oyunda büyük miktarda oyun seçenekleri Birden fazla iyi ve kötü sonlar Yedi Major Npcs + Çoklu Küçük NPCS Dört romantik aşk ilgi alanı (2 erkek ve amp; 2 kadın) 45.000'den fazla kelime orijinal hikayesi Orijinal müzikal puanı Ana tema ft. Mika Kobayashi'nin vokalleri Müzik Odası - Oyundan İzler Oynamak İçin Codex - Edo dünyasında lore Oynatırken Unlockable CG Sahne Galerisi 48 Mini Screenshots + Quick & Amp ile Yuvaları Kaydet; otomatik kaydetme Kolay geri alma ve GUI kaldırma Ayrı Ses ve AMP; Müzik ses seviyesi kontrolleri Ayrıca buhar ticareti kartlarını içerir ***

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: 1.66 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: DirectX uyumlu kart Depolama: 300 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
238
TELİF HAKKI İHLALİ