System Crash Full İndir Oyun indir

Sistem çökmesi full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sistem kazası, Blade Runner ve Neuromancer'dan ilham alan bir hikaye odaklı cyberpunk tahsil kart oyunudur. Şirketler her şeye sahip olduğunda ve erkek ve makine arasındaki çizgi ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Rogue Moon Studios

Publisher: Rogue Moon Studios

sürüm tarihi: 10 Mar, 2016

tür: strateji, bilim-fi, olgun

Sistem Kazası, Blade Runner ve Nöromancer'dan ilham alan bir hikaye odaklı cyberpunk tahsil kart oyunudur. Şirketler her şeye sahip olduğunda ve erkek ve makine arasındaki çizgi bulanık, tek seçeneğiniz hayatta kalmak için savaşmaktır!

Runner Persona'ınızı seçin, güvertizi oluşturun ve megacorps'u kendi çimlerinde meydan okuyun!

Özellikler:

- Kurumsal Güvenlik Kuvvetleri ve Otomatik Savunma Sistemlerinden Sokak Çeteleri ve Ödül Avcılarına karşı rakiplere meydan okuyun.

- Cunning Ai, zayıf yönlerinizi problar ve stratejinizi test eder.

- Acenteleri işe alın ve siyah pazar silahları ve sibernetiklerle donatın. Güçlü kombinasyonları keşfetmeyi deneyin.

- Aralarından seçim yapabileceğiniz 100'den fazla heyecan verici karttan güverteni oluştur.

- heyecan verici bir hikaye kampanyasından oynayın. San Angeles 2150'nin sokaklarından yükselen kurumsal arcololojilere.

- Cunning hacker, acımasız paralı askerler, şema yöneticileri ve ölümcül suikastçılarla etkileşime geçin. Herkesin bir fiyatı olduğunda, kime güvenebilirsin?

Not - Sistem Kazası "Canma Kart Oyunu" modelini izler. Mikrotransaksiyon veya rastgele güçlendirici paketler, F2P taşlama mekaniği yoktur. Baz oyunu satın aldığınızda, taban setindeki tüm kartlar dahil edilir ve oyun yoluyla açılabilir. Genişlemeler serbest bırakıldığında, aynı ilke uygulanır, tüm genişletme kartlarını bu genişletme kartlarını bir zamanlar bir kez satın alma olarak alacaksınız.

Minimum: OS: Windows XP veya daha yeni İşlemci: 2 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 512MB DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 300 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
157
TELİF HAKKI İHLALİ