T-Rex Time Machine Full İndir Oyun indir

t-rex zaman makinesi full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. T-REX Zaman Makinesi - Dünyanın En Fiercest Dinozorları ile yüzleşin ve bir parçada geleceğe geri dönün! Rüyalı bir fizik öğrencisisin: Zamanla geri gidin ve belgeleyin ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Oyun seçimi

Publisher: Oynatma Seçimi

sürüm tarihi: 7 Aralık, 2017

tür: macera, rpg, metin tabanlı

Dünyanın en fiercest dinozorlarına bak ve bir parça halinde geleceğe geri dön! Rüyalı bir fizik öğrencisiniz: Zamanla geri dönün ve dinozorların dünyasını belgeleyin. Tyrannosaurus Rex'in terörlerinden kurtulabilir misin?

T-Rex Time Machine, tercihlerinizin hikayeyi kontrol ettiği biberiye Claire Smith tarafından 170.000 kelimelik interaktif bir macera romanıdır. Tamamen metin tabanlı-grafikler veya ses efektleri olmadan - hayal gücünüzün engin, durdurulamaz gücüyle beslenir.

Land Rover'ınızı bir çalışma süresi makinesine başarıyla dönüştürdüğünüzde, Tyrannosaurus Rex, Triceratops ve Dinozorları çalışacağınız ve heyecan verici bir belgesel filmi çekeceğiniz Tyrannosaurus Rex, Triceratops ve Pterosaur'a seyahat etme hakkındaki manzaralarınızı belirlediniz. Tek sorun, rekabettir: Rakeminiz ve Düşmanınız Darien Vance, işinizi kendi için iddia etti, sizi intihal suçladı ve lisansüstü okuldan attınız. Zaman içinde tekrar seyahat ederken, önce oraya vardığınızı kanıtlamanız gerekir, iyi adınızı kullanın ve güvenli bir şekilde evinizi yapın.

Anahtar fetürleri: Erkek ya da dişi, eşcinsel ya da düz olarak oynayın. Dodge Triceratopses ve Orak-Pençeli Troodontitleri Dodge. En iyi arkadaşınızla ya da zaman seyahat eden sınıf arkadaşlarınızdan birini bulun. Bebek ördek yavrusu dinozor besleyin ve size baskı yapmasına izin verin. Film ve Dinozor belgesini bilimsel bir başyapıt veya kalpli bir doğa filmi olarak. Land Rover'ınızı anında onarırken ana zaman yolculuğu. Rakeminizin zaman makinenizin planlarınızı çaldığını kanıtlayın ya da onunla yeni bir ortaklık kurun.

Minimum: OS: Windows 7
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
178
TELİF HAKKI İHLALİ