Tabletop Simulator Tiny Epic Quest Full İndir Oyun indir

Tablet Simülatörü - Tiny Epic Quest Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Masa Üstü Simülatörü - Tiny Epic Quest - Barış Dünyası, Goblin Krallığı'ndan aşağılık bir portalın açılmasıyla bir barış yırtılmıştır.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Berserk Games

Publisher:

sürüm tarihi: 20 Aralık, 2017

tür: strateji, rpg, gündelik, simülasyon

Sadece ana bilgisayarın bu DLC'ye sahip olması gerekir.

1-4 oyuncu | 14 ve amp; Yukarı

yaklaşık 30-45 dakika

Bu DLC ayrıca altın mantar mini genişlemesini içerir ve Itemeples ™!

Tiny Epic Quest Hakkında

Bir barış dünyası, Goblin Krallığı'ndan aşağılık bir portalın açılmasıyla yansıtılmıştır. Nasty Goblinler, ELF dünyasının huzurlu bahçelerine ve köylerine dökün, alem albümünü ayarlayın. Şimdi siz, kahramanlar, bunu yanlış yapmak için arayışı gerekir. Zafer için iki yol vardır: Portalın kapatılması veya tüm goblinleri öldürmek. Hangisini seçeceksiniz? Her iki durumda da, görevleriniz hayatta kalan mantar halkının yardımı ile ve bölgenin derin zindanlarında kaybolan epik eşyalar tarafından desteklenecektir. Dünya çabucak bitiyor, bu yüzden kurtarmak için hızlı davranmalısınız, ancak şansınız ne zaman bittiğini bilmeniz gerekir ...

Her tur iki aşamaya ayrılır: gündüz ve gece. Gün boyunca, oyuncular çok ve geniş, köyleri ziyaret etmek için köyleri ziyaret etmek, güçlü büyüleri öğrenmek için anıtlar, mantar koruları, rehberlik aramak için mantar bahçeleri ve eserler arayışı içinde hain yerler! Eserler edinmek, kahramanları benzersiz yeteneklerle güçlendirir; Bu, bir kahramanların hareketini veya mücadelesini veya büyüleri öğrenme veya zararlı zar rulolarını azaltma yeteneklerini geliştirebilir. Kahramanlar, at, at tarafından, RAFT, tekneyle ve GRYPHON tarafından, görevlerini yerine getirmek için ihtiyaç duydukları her yere gitmek için ya da kendilerini ne kadar gece getirmeye devam etmek için giderler.

Her bir hareket türü farklı ve sınırlı olduğundan, oyuncuların seyahat ederken dikkatli bir şekilde göz önünde bulundurmaları gerektiğini ve tüm hedeflerini yerine getirmeleri durumunda seyahat etmeleri gerekir. Gece boyunca, oyuncuların görevleri ve kararlarının zorlanmasıyla, zarları umarak ve ne zaman bırakılacağını bilmek zorundadır. Basacak mısın? Yoksa ilerlemenizi ve dinlenmenizi sağlama zamanı mı? Yarın başka bir gün.

Minimum: OS: Windows XP SP2 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Entegre Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 6 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
161
TELİF HAKKI İHLALİ