Tactics & Strategy Master:Joan of Arc Full İndir Oyun indir

Taktikler ve amp; Strateji Master: Joan of ARC Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Taktikler ve amp; Strateji Master: Arc Joan - Bu, Jane'in hikayesini anlatan bir S · RPG'nin bir oyundur. Seri'yi geçmenin ikinci çalışması, öne doğru büyük bir adım var ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: singi

Publisher: singi

sürüm tarihi: 28 Mar, 2018

tür: rpg, strateji, dönüş tabanlı

Farklı rol kendi özelliklerine sahiptir:

Oyunda 12 karakter 12 meslek var. Her mesleğin kendi özellikleri vardır. Taktikler nasıl ayarlanır ve stratejilerin nasıl yapılacağını nasıl kaynaklanacağınıza bağlıdır.

Çoklu Bitiş

Kararınız nihai sonucu, iyi bitiş veya kötü bitiş, hepsi elinizde belirleyecektir!

Free Love Neşrürürce

Oyunda her türlü kız, savaştan sonra şehirlerde onlarla karşılaşabilir. Ne tür hikayeler olacak? Lütfen kendin tadını çıkar.

Beceri ve yetenekler sistemi

Tüm roller yetenekleri vardır ve bu yeteneklerin eşleşmesi savaş alanındaki konumunuzu değiştirebilir ve dezavantajları aynı anda tersine çevirebilir. Bazı profesyonel dublör, özel efektlerin makul kullanımı, oyunu daha stratejik hale getirecek.

Kariyer Değiştirme

Tüm roller kariyerini 2 kez değiştirebilir ve seviyesi aynı anda kırılacak ve ayrıca mülkün arttırılmasını ve saldırı aralığının değişmesini de sağlar.

Ekipman sistemi

Rol, silah, zırh ve mücevherlerle donatılmıştır. Silah ve zırh güçlendirilebilir ve geliştirilebilir. Gelecekteki sürümde mücevher başlatılacaktır. Silahların ve zırhın takviyesi hepsinin rastgele bir etkisi olacaktır. Maksimum değeri almak istiyorsanız, güçlendirmek için mükemmel donatı taşını kullanabilirsiniz ve bu nadir pervane Babel'de bulunur.

BABEL SİSTEMİ

Aşama 7 tamamlandığında, Babel Kulesi açılacaktır. Burada, sınırsız zorluk çekebilir ve çeşitli nadir ürünler edinebilirsiniz. Yüksek dereceli silahlar ve zırh için geliştirme materyalleri burada bulunur, ancak sahneyi temizlemek için yeterli gücünüze de ihtiyacınız vardır.

Şef misin?

Normal mücadeleye ek olarak, oyun ayrıca çiftlikler ve avlanma alanları geliştirebilir ve burada yiyecek ve pişirme gelişimi kazanabilir. Geliştirme başarılı olduğunda, menü kaydedilecektir. Yemeği doğrudan bir dahaki sefere yapabilirsiniz.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core2 Duo Bellek: 1 GB RAM Depolama: 400 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
184
TELİF HAKKI İHLALİ