Take Thy Throne Full İndir Oyun indir

Throne full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Throne'ın ana gamemode'sini, düşman ekibinin kralına doğru yola çıkacak şekilde kuleleri ve barikatları almaktan ibarettir.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Charyb Games

Publisher: Charyb Games

sürüm tarihi: 5 Tem 2016

tür: macera, eylem, gündelik, strateji

Thy Throne, çevrimiçi bir sidescrolling kule savunma oyunu.

Şu anda, ücretsiz DLC olarak serbest bırakıldıktan sonra, çeşitli gamemodlara girmek için maç başına en fazla 6 oyuncuya izin veriyoruz.

Ana gamemode, düşmanın kalesinin taht odasında yatan düşman ekibinin kralına doğru yolunuzu yapmak için kuleleri ve barikatların altına alınmasından ibarettir. Oyunun serbest bırakılmasından sonra daha fazla eklenerek, şu anda oynayacak 4 sınıfa kadar seçebilirsiniz.

Farklı rotalar almak, altın toplamak ve sınıfınıza uygun farklı eşyalar satın almak gibi düşman kalesine doğru yolunuzu yapmak için çeşitli stratejiler kullanabilirsiniz. Kalınından. Birinin kralının katıldığı ve böylece tahta alındıktan sonra oyun bitti.

Oyun şu anda 3 gamemodes içerir: Tahtınızı alın, bayrağı yakalayın ve Dragon Slayer, ikincisi tek bir oyuncu / kooperatif modu. Deathmatch ve bir köyü sürmeyi ve bir köyü düşürmekten ve daha fazlası gibi bir ejderha ve kavurma gibi bir köy modu gibi daha fazla gamemod ekliyoruz.

Şu anda buhar ağını destekliyoruz, bağlantı noktası iletmeden eşleşmeleri kolayca barındırmanıza olanak tanırız ve hem oyun içi bir tarayıcı ile hem de Steam Friends listeniz aracılığıyla eşleşmeleri de desteklemenizi sağlar. Şu anda oyun tam olarak Windows işletim sistemleriyle uyumludur, ancak Linux'a da koymak için çalışıyoruz ve gelecekte muhtemelen MAC. Ayrıca, oyunun başka bir versiyonunu, gelecekte bir noktada mobil cihazları desteklemek için bir başka versiyonunu yayınlamak istiyoruz.

Minimum: OS: Windows Vista İşlemci: Intel veya AMD 2.8 GHz Bellek: 1024 MB RAM Grafikler: 128MB VRAM, DirectX 9.0c DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 18 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
203
TELİF HAKKI İHLALİ