Tally Ho Full İndir Oyun indir

Tally Ho Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Tally Ho - Sadece mükemmel bir hizmetçi mükemmel bir karmaşayı çözebilir! Mükemmel beyefendinin beyefendi ya da bayan bayanı olmak seni bir melek yapmaz. İşvereninizin ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Oyun seçimi

Publisher: Oynatma Seçimi

sürüm tarihi: 14 Aralık, 2017

tür: macera, rpg, metin tabanlı

Sadece mükemmel bir hizmetçi mükemmel bir karmaşayı çözebilir! Mükemmel beyefendinin beyefendi ya da bayan bayanı olmak seni bir melek yapmaz. İşvereninizin Knottiyesi problemlerini zerafetle ve engelli olmayan lütuflarla çözebilir misiniz? Vale veya bayanın rory wintermint'in hizmetçisi olarak, recalcitrant teyzeleriyle başa çıkacaksınız, hafif elle kullanılan houseests, bir tilki avını ve corral egzotik kuşları yöneteceksiniz!

Tally Ho, seçimlerinizin hikayeyi kontrol ettiği Kreg Segall tarafından 600.000 kelime etkileşimli bir komedidir. Tamamen metin tabanlı-grafikler veya ses efektleri olmadan - hayal gücünüzün engin, durdurulamaz gücüyle beslenir.

savaşlar arasındaki İngiltere ve 1920'ler kükrüyor! İşvereniniz, Rory Wintermint adında uygun bir genç beyefendi veya bayan, bir hafta sonu için Primrose's Country House Ritornello'ya çağrıldığında, her şeyin sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak size kalmıştır ... ya da değil! Suç, macera ve romantizmi takip ederken, çiçeklerden her şeyi sevgi hayatına kadar her şeyi düzenlemek için sahnelerin arkasına kaydolun. İşvereninizin mutluluğunu sağlamak için yalan söyler, hile yapıp çalacak mısın, yoksa kişisel bütünlükte ısrar mısınız?

Anahtar fetürleri: Erkek, dişi veya nonbinary olarak oynayın; eşcinsel, düz veya bi ve hatta poli. Rory'nin aşk hayatını sıralamasına yardım edin ya da tamamen sabote edin. Gizemli bir sinsi-hırsız durumunu çözün - ya da bir suç çılgınlığına katılın. Casuslara yardım, yasayı kaçmak, yaşamak, yaşayan flighty flappers ve rondelcrfriffle crimrose. Egzotik bir hayvan şovu ve adil bir tekne yarışı kazanın ya da hile yapın! Lindy hop ya da zarif bir Waltz-ya da sadece onaylamamış bir şekilde dans et. Trenler, motosikletler, fermuar hatları, bisikletler, atlar ve paslı jalopiler sürün! Caz yaşında jazz, ya da uzak durun ve bir salatalık kadar soğuk.

Minimum: OS: Windows 7
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
137
TELİF HAKKI İHLALİ