Tank Battle: Blitzkrieg Full İndir Oyun indir

Tank Savaşı: Blitzkrieg full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. 'Tank Savaşı: Blitzkrieg!' II. Dünya Savaşı'nın ilk savaşlarını yeniden yaratıyor. 1 Eylül 1939'da Alman ordusu, iki hafta sonra Sovyetler de istila etti ve ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: hexwar games

Publisher: hexwar games

sürüm tarihi: 7 Aralık 2016

Tür: strateji

'Tank Savaşı: Blitzkrieg!' II. Dünya Savaşı'nın ilk savaşlarını yeniden yaratıyor. 1 Eylül 1939'da Alman ordusu Polonya'ya yürüdü, iki hafta sonra Sovyetler de istila etti ve Polonya ordusu 6 Ekim'e kadar ezildi. Önümüzdeki aylarda Almanlar, Avrupa'daki kavramlarını Danimarka ve Norveç'in daha fazla istilası ile genişletti.

10 Mayıs 19'da Fransa Savaşı, Alman Ordusu, Belçika, Hollanda ve Lüksemburg'un düşük ülkelerine girdikten sonra başladı. Haftalar içinde Fransız ordusu teslim olmak zorunda kaldı ve İngiliz ordusu Dunkirk'te geri çekildi.

Fransız ıstırabına eklemek için İtalyan ordusu da Almanları'yı ​​desteklemek için Güney Fransa'yı istila etti. Müttefik ordular bazı mükemmel tanklar ve askerler vardı, ancak stratejileri kusurlu ve taktikleri tarihli ve Alman Blitzkrieg ile başa çıkamıyor!

Minimum: OS: Windows Vista / 7/8/8.1 / 10 İşlemci: Intel Core 2 Duo veya AMD eşdeğeri Bellek: 2 GB RAM

Önerilen: Grafikler: 256 MB veya daha fazla VRAM ile ayrık grafikler
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
264
TELİF HAKKI İHLALİ