Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan Full İndir Oyun indir

Teenage Mutant Ninja Turtles: Manhattan'da Mutantlar Ücretsiz İndir PC oyunu Doğrudan bağlantıda ve torrentte kırılmış durumda. Teenage Mutant Ninja Turtles: Manhattan'daki mutantlar bir aksiyon oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: eylem, macera

Genç Mutant Ninja Kaplumbağaları: Manhattan'daki mutantlar Platinumgames tarafından geliştirilmiştir ve Activision tarafından yayınlanmaktadır. 25 Mayıs 2016'da piyasaya sürüldü.

Shredder ve Krang'ın kötü organizasyonunu, ayağını ayağa indirmek için kanalizasyon, metrolar ve NYC sokaklarında kardeşlerinizin yanında savaşın. Manhattan'ı gölgelerde büyüyen ezici koyu kuvvetlerden kurtarmak için özel savaş becerilerini ve güçlü ekip kombinasyonlarını serbest bırakın.

Anahtar fetürleri:

    Ekibinizi 4 oyunculu çevrimiçi eşdeğere monte edin! Bebop ve RockSteady gibi favori favori düşmanları savaşın! Görsel olarak çarpıcı, hızlı tempolu savaş, platinumgames 'imza tarzına doğru. Gritty komik ilham alan sanat tarzı, TMNT tarihinde yeni bir bölüm döner! Orijinal hikaye, IDW Comic'un TMNT Yazar, Tom Waltz tarafından kalabilen.

    Minimum:

199
TELİF HAKKI İHLALİ