Tentacult Full İndir Oyun indir

tentacult! Ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Tentacult! Kaotik bir sürü kontrol oyunu, modern bir günde, lovecraftian korkularını karşılayan ve amp; "tentacutes & amp;"; Toplulukla arkadaş olun ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Salty Sloth Studios L.L.C.

Publisher: Salty Sloth Studios L.L.C.

sürüm tarihi: 23 Eyl 2016

tür: macera, gündelik

Bir öğleden sonra Pleasantville'e bakan Lord Cthulhu, çok yalnız olduğunu fark etti. Bu "kemikleri" ile yeni arkadaşlar edinmek için tek bir tentacute göndermeye karar verir. Yeterince arkadaşlar yapıldıktan sonra, R'lyeh Portal, her arkadaşın feda edilecek. "Hotline Miami" ve "Pikmin" arasında bir haç olan bir tarzda, arkadaşlarınızı sevimli sefalopodlara dönüştürün! Sorun? Tüm yeni dönüştürülmüş arkadaşlarınız her hareketinizi taklit eden frickin 'morons! Neyse ki stratejik planlama ile, Lord Cthulhu şirketi tutmak için portal evine geri dönmek için çevreye karşı onları manipüle edebilirsiniz.

PC kontrolleri:

xbox kontrolleri:

Anahtar fetürleri: Wasd / ↑ ↓ → ← - Swarm'ı hareket ettirin Uzay - Küme Fare - menü navigasyonu (gerekli değil) Sol stick - Swarm'ı hareket ettirin Sağ çubuk - Swarm döndür A - Küme / Enter Başlat - Duraklat / Menü Aç / Menü Kapat KONTROL SWARM - SWARM'unuzu QWOP tarzında kontrol edin. Feed - Dostu komşuları sürüden birine dönüştürün. Form - Swarm ve Swarm'ınızı farklı şekil ve boyutlarda ezin. Clump - Tüm arkadaşlarınızı bir araya getirin! Keşfet - orada ne var? Fedakarlık - Yeni arkadaşlarınızı Lord Cthulhu'ya Kurban Değiştir.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: En modern X86 CPU'lar desteklendi Bellek: 2 GB RAM Depolama: 800 MB Mevcut alan Ek notlar: Xbox 360 ve amp; Xbox One Denetleyici Desteği

Önerilen: OS: Windows 8.1 veya daha yüksek İşlemci: En modern X86 CPU'lar desteklendi Bellek: 2 GB RAM Depolama: 800 MB Mevcut alan Ek notlar: Xbox 360 ve amp; Xbox One Denetleyici Desteği
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
132
TELİF HAKKI İHLALİ