Tetrobot and Co. Full İndir (v1.0.12) Oyun indir

Tetrobot and Co. full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Tetrobot and Co. - Tetrobot, dünyanın en popüler ve güvenilir robotudur, ama mükemmel değil. Bu yüzden Maya, ona mikroskobik küçük bir erkek kardeş, psychobot.help .... inşa ettim.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Swing Swing Submarine

Publisher: Swing Swing Submarine

sürüm tarihi: 22 Ekim, 2013

tür: bulmaca, gündelik

Tetrobot, dünyanın en popüler ve güvenilir robotudur, ama mükemmel değil. Bu yüzden Maya, ona mikroskobik küçük bir erkek kardeş, psychobot inşa ettim.

PSY'yi Tetrobot'un COGS ve Devreleri aracılığıyla yönlendirmenize yardımcı olun: Madde bloklarını yutar ve tükürerek, her şeyi onarabiliriz. Borular, lazerlerin, fanların ve diğer elektronik cihazların nasıl çalıştığını öğrenin, Slime'nin kimyasal özelliklerini değiştirmeyi öğrenin ve yolda bulduğunuz tüm bellek bloklarını toplayın.

Dünyanın her yerindeki hasarlı tetrobot sahiplerinin bize güveniyor çünkü değerli robotlarını tamir edebiliyoruz.

Temel özellikler

Buhar özellikleri

Anahtar fetürleri: Akıllarına bir egzersiz yapmayı seven oyuncular için Saf Bulmaca Oyunu. Oynamak için 50'den fazla seviye ve hatta kilidini açmak için daha fazla sır. Morusque'den oluşan orijinal müzik (Knytt hikayeleri, Saira, önemli olan bloklar, exodus) Tetrobot, Alexey, Markus ve Maya'nın, 15 yıl sonra "önemli bloklar" nı öğrenin. Buhar başarıları: Avid oyuncuları için daha da büyük bir meydan okuma. Steam Cloud: Evde bir oyuna başlayın, işte bitirin (dikkatli iseniz). Steam Atölyesi: Kendi bulmacalarınızı oluşturun ve bunları tek bir tıklamayla paylaşın (yakında kullanılabilir).

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: Pentium 4 3 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: Entegre Destekleyici Shader Model 2.0 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 600 MB Mevcut alan Ses kartı: entegre yonga seti Ek notlar: Xbox 360 Denetleyici Desteklenir

Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: i5 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Özel Donanım Desteği Shader Model 3.0 DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: entegre
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
290
TELİF HAKKI İHLALİ