The Aether: Life as a God Full İndir Oyun indir

Eeter: Bir Tanrı olarak Hayat full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Aether: Bir Tanrı olarak Yaşam - Size ibadet etmek ve gücünüzü büyütmek için ölümlü bir yarış oluşturun. Günlük yaşamlarında onları yönlendirin ve büyümelerine yardımcı olun. Topladığınız güç sizi büyütecek ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: barındırılan oyunlar

Yayıncı: Hosted Games

sürüm tarihi: 18 Aralık, 2018

tür: macera, rpg, metin tabanlı

Size ibadet etmek ve gücünüzü büyütmek için ölümlü bir yarış oluşturun. Günlük yaşamlarında onları yönlendirin ve büyümelerine yardımcı olun. Topladığınız güç zihninizi ve vücudunuzu büyütecektir. Diğer tanrıların işlerinde dabble ya da onları yok etmeye ve güçlerini çalmaya çalış.

Aether: Bir Tanrı olarak yaşam, seçimlerinizin hikayeyi kontrol ettiği A. Reddwolf tarafından 60.000 kelimelik interaktif bir fantezi romandır. Tamamen metin tabanlı-grafikler veya ses efektleri olmadan - hayal gücünüzün engin, durdurulamaz gücüyle beslenir.

Anahtar fetürleri: Özel bir ölümlü yarışı oluşturun. Ölümlü işlere katılmak. Aether seyahat edin ve daha az varlıklardan güç çalın. Tanrılar Mahkemesi'ndeki siyasi işlerde dabble. Epic birte birinin çatışmasında diğer tanrılarla savaşın. Eşsiz görevleri ve etkin sonuçları olan olayları tamamlayın.

Minimum: OS: Windows 7
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
194
TELİF HAKKI İHLALİ