The Andersen Accounts 3 A Voice of Reason Collectors Edition Full İndir Oyun indir

Andersen Hesapları 3 Sebeplerin Sesi Koleksiyoner Sürümü Ücretsiz İndir PC oyunu Doğrudan bağlantıda ve torrentte kırılmış durumda. Andersen Hesapları: Sebep Collector's Edition'ın sesi - Tehlikeli bir suçlu grubunu şehri yok etmekten mi durdurabilir misin?!

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: nokta ve amp; Tıklayın, Gizli Nesne

Eipix Entertainment, Andersen Hesapları Serisinin yeni sansasyonel taksitini sunar!

Şehrin Grand Gala'nın gecesi geldi! Birçok festivallere hazırlanırken, arkadaşınız gizemli bir şarkı seçmesinden geri dönmediğinde dikkatini dağıtıyorsunuz. Onu kontrol etmek için hızlı yolculuğunuz, onu esir tutup konuşamadığınızda hızlıca karanlık bir dönüş alır! Bilinmeyen yetenekleri olan saldırganlar olarak, her hareketinizi izleyin, kaçıranları durdurabilir ve şehri zamanında kurtarabilir misiniz? Bu perçinleyen gizli nesne bulmaca macerasında bulun!

Anahtar fetürleri: Sesli çalma makinesini bir kez ve tüm bonus oyununda yok! En sevdiğiniz hops ve mini oyunları tekrar oynayın! Toplantıların tonları, hediyelik eşya ve morflar bulmak için! Özel duvar kağıdı, müzik, videoların ve daha fazlasının tadını çıkarın! Strateji rehberinde asla kaybolma!

Minimum: OS: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 CPU: 2.0 GHz RAM: 1024 MB DirectX: 9.0 Sabit Disk: 964 MB
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
176
TELİF HAKKI İHLALİ