The Apartment Full İndir Oyun indir

Daire full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Daire küçük bir psikolojik gerilim filmidir. İlk kişi dedektif macera oyunu, bulmaca çözme, psikolojik korku ve fps eyleminin ilginç karışımı, hepsi birbirine bağlı ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Parındırılmış ayna

Publisher: Parçalı ayna

sürüm tarihi: 26 jan, 2018

tür: macera, eylem, korku

Daire - psikolojik gerilim oyunu

Daire, oldukça benzersiz türlerin bir karışımını bir araya getiriyor. Birinci Kişi Dedektifi Action-Macera oyunu, bazı ilginç bulmacalar ve aksiyon dolu FPS finali ile psikolojik korku kombinasyonu, hepsi karanlık ve ağır bir hikaye ile birlikte bağlandı. Saf bir korku değil ve bu sadece bir hikaye macerası değil.

Soruşturma

Dedektif James Sachs olarak, bölgenizdeki birkaç cinayetin araştırılmasına yol açarsınız. Genç kızlar ölü, düzenlenmiş ve herhangi bir anlam ifade etmeyen garip yaralanmalarla bulundu. Bu kızların kim olduğunu bulmak size kalmış. Neden öldürdülerdi. Ve tekrar vurmadan ve davayı çözmeden önce katilleri bulun. Hayal ettiğinizden daha zor ve zorlu olduğunu kanıtlayabilecek durum.

Action-Macera bölümünün ana oyununun, dedektif çalışmalarına odaklanır - suç sahnelerini keşfetmek, kanıt bulmak, ipuçlarını bağlamak, basit kelime bulmacaları veya fizik bulmacaları tamamlamak ve tüm hikayeyi bir araya getirmek.

Suç mahallindeki tüm kanıtlar katil bulmak için çok önemli değil. Ayrıca, yapabileceğiniz birçok yanlış seçenek de var, sorabileceğiniz yanlış sorular. Bu yüzden dikkat etmeniz ve eylemlerinizi düşünmeniz gerekecektir. Soruşturmanız önündeki bir sonda sona ermeden önce.

Kabus

Dairenin korku kısmı, jumpscares veya hayatta kalma korkuları yerine psikolojik korku hakkında daha fazla odaklanmıştır. Seni avlayan bir canavarı yok, görebileceğiniz bir tehdit yok (ama endişelenme, hala bu oyunda öleceğiniz çok fazla şey var). Asıl amaç, rahatsız edici ve ürkütücü bir atmosfer oluşturmak ve oyuncuyu rahatsız edici ve mümkün olduğunca sürünerek yapmaktır. Neden? Amacın ne? Hayatta kalmak? Kazanmak? Kaçış? Ne oluyor olursa olsun, şimdi sadece bir şeyden emin olabilirsiniz - hiçbir şey artık mantıklı olamaz.

"soruşturma" ve "korku" parçaları arasında net bir çizgi yoktur. Bir sonraki köşede neyin beklediğini asla söyleyemezsiniz. Her iki gerçeklik dünyasının hem de kabusun bir arada yavaşça kaynaşıyor. Ama artık gerçeklik olarak böyle bir şey var mı?

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows Vista / 7/8/10, 64-bit İşlemci: Intel Core i3-530 Bellek: 2 GB RAM Grafik: 1GB VRAM, NVIDIA GEFORCE GTX 260 / ATI RADEON HD 4870 DirectX: Sürüm 10 Depolama: 19 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows Vista / 7/8/10, 64-bit İşlemci: Intel Core i5 Bellek: 4 GB RAM Grafik: 1.5GB VRAM, NVIDIA GeForce GTX 660 / ATI Radeon HD 7850 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 19 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
145
TELİF HAKKI İHLALİ