The Big Journey Full İndir Oyun indir

Büyük yolculuk full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Büyük yolculuk - iyi yemek ve heyecan için aç olan bir kedi ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Catfishbox

Yayıncı: Konstructors Entertainment

Çıkış tarihi: 20 Nis, 2018

tür: casual, macera, bulmaca

Büyük yolculuk güzel, gündelik bir atlama 'n' roll macerasıdır. Dünyayı dolaşmak ve Bay Bikyers ile güzel bir dünyayı keşfetmek için eğin.

bay. Bıyıklar her türlü yemeği sever, ancak en sevdiği köfte kazancısının kaybolduğu zaman, Pudgy Feline Kahramanımız, macera için bir tat kazandırmak için başka bir seçenek bulunmamaktadır. Büyük yolculuk, oyuncuların dünyayı Dünya'yı ürkütücü mağaralar, kavurucu çöller, yemyeşil vadiler ve daha fazlası aracılığıyla güvenli bir şekilde yuvarlamak için eğlendirdiği roller-poli fizik tabanlı bir deneyimdir. Spor basit ama bağımlılık yapan oyun, net hikaye kitabı görselleri ve bir ayak parmaklığı orijinal film müziği olan büyük yolculuk, dört ila doksan dört ve daha fazlası olan oyuncular için tasarlanmıştır!

Özellikler

Anahtar fetürleri: Casual, rahatlatıcı bir oyun ile yaklaşık 6 muhteşem dünyanın etrafında sıçrama Yeni arkadaşlar ara ve karnınızı 30 muhteşem el işi seviyelerinde doldurmak için lezzetli yemekleri takip edin Choconuts tarafından yazılmış orijinal müziğin keyfini çıkarın Windows ve Amp'te çalışır; Pürüzsüzce mac Tam Denetleyici Desteği? Elbette Çapraz platformlu buhar bulutu kaydeder Hardcore oyuncular, sizin için harika başarılar hazırladık

Minimum: OS: Windows 7+
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
192
TELİF HAKKI İHLALİ