The Blackout Club Full İndir Oyun indir

Blackout Club full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Blackout Club, küçük kasabalarının cildinin altındaki canavarca bir sırrı araştıran bir grup genç arkadaş grubunun etrafında ortalanan birinci şahıs kooperatif korku oyunudur. 1-4 oyuncu ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: soru

Publisher: soru

sürüm tarihi: 29 Jul, 2019

tür: korku, eylem, simülasyon

Blackout Club, küçük kasabalarının cildinin altındaki canavarca bir sırrı araştıran bir grup genç arkadaş grubunun etrafında ortalanan birinci şahıs kooperatif korku oyunudur.

Her gece, kasabadaki herkes yataktan ve uykulu bölgelerden çıkar. Sabah, ne olduğunu ya da nerede olduklarını hatırlamadan uyanıyorlar.

Arkadaşını aldı. Gerçek olmadığını söylüyorlar

Bu kasabadaki bazı gençler, bu "karartmaların" bir kısmı boyunca kendilerini, ormanda kendilerini ya da oraya nasıl gittikleri hakkında hiçbir fikri olmayan tren yollarında bulur. Ebeveynlerine, öğretmenlerine, polise anlattıklarında ... kimse onlara inanmaz. Meseleleri kendi ellerine almak, bir kulüp oluşturdular - Blackout Club - bunun dibine ulaşmak için. Ne yazık ki, yakın bir arkadaşın son kaybolması, uykulu yüzeyin sadece garip olmadığı anlamına gelir - ölümcül olabilir.

Onlar arasında yürür

Siz ve arkadaşlarınız, size karşı dizilmiş güçlü güçlerin üstesinden gelmek için ekip giymelidir. Dronlar, Noisemakers ve Grappling Hooks gibi araçların kullanılması, dünyanın geri kalanına olanları kanıtlayacak kanıtlar elde edip kayıt yaptırmaya çalışırken yetişkinleri yok edersiniz ve kurtaracaksınız. Hedefleri, düşmanları, yağmuru ve daha fazlasını değiştiren prosedürel unsurlarla, mahallede iki gece aynı olacaktır.

Oyun özellikleri

Keşfedilecek modern bir korku ortamı: Evler, ormanlarla dolu güzel ve modern bir mahalle ve çok gizemli bir subteran tünel ağları.

Kooperatif oyun: 1-4 oyuncu için açılır / bırakma çok oyunculu oturumları.

Her gece yeni bir macera: Görevler prosedür olarak üretilir ve oyuncu seviyesine ve ilerlemesine göre değişir. Düşman devriyeleri, yağma yerleşimi, misyon hedefleri, çevresel engeller ve her gece misyonunun diğer yönleri, yüksek miktarda tekrarlanabilirlik için iki kez aynı değildir.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 için Platform Güncellemesi ile Windows 7 SP1 İşlemci: Intel I5-2550K, 3.4 GHz Bellek: 8 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 670 | Radeon HD 7950 DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 15 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 sürüm 14393.102 veya daha yüksek İşlemci: Intel Core i7-3770, 3.4 GHz Bellek: 16 GB RAM Grafik: GeForce GTX 970 veya GeForce GTX 1060 | Radeon r9 290x veya radeon rx 480 DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 15 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
134
TELİF HAKKI İHLALİ