The Caribbean Sail Full İndir (Fantasy Toggle Update) Oyun indir

Karayip yelken full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Karayip yelken - 1700'lerde dünyayı yelken açmakla ilgili kaprisli olarak karanlık 8 bit macera - bir deniz tutkunu tarafından geliştirildi!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Victorian Clambake

Publisher: Victorian Clambake

sürüm tarihi: 19 Eylül, 2017

tür: macera, rahat, simülasyon, eylem, rpg, strateji

En iyi arkadaşınızla, Yiyeceklerinizle Atlantik'e yelken açın. Yiyecek sizi canlı tutacak ve yemek sizi iyi tutacak - balık ve kaplumbağalarda zıpkın atarak yiyecek alıyorsunuz. Sonra bir gün BAM! RNG, sizi bitirir ve size bir korsan gemisi atar ve savaşmak ve yemeğinizi savunmak zorunda kaldınız!

Bildiğiniz bir sonraki şey, Johnny MacGuffin enfekte bir savaş yarasından ölüyor ve hayatını kurtarmak için bacağını kesiyorsun - o zaman herkesin açlıktan öldüğünü fark ettin çünkü Marvin Buttercup tüm yiyecekleri yedikten sonra , bir salda, topraktan 2.000 mil uzakta ve yağmur yağıyor.

Hikaye sizin ve benzersiz her oyundur!

Heyecan verici şeyler!

-ve ve hiçbir işçiliği yok! Söz veriyorum!

İki büyük içerik genişlemesi geliştirilmekte ve ücretsiz için eklenecektir.

Tamamlandı!

Anahtar fetürleri: 8-Bit Deniz Kılavuzları ve Halk Şarkıları! Şişelerde Online Mesajlar! Düşmanlarını kandırmak için bayrağını değiştirme! Bir korsan ya da private olmak için dallanma hikayesi! Yalancılar zar! Zıpkın Balıkçılık! Hoşçakal resifler! Deniz patlakları! Dünyanın dört bir yanındaki yerleri ziyaret etmek için! Barnacle kazıma! Hipnotik su! Parçacık Etkileri! Koyu Whimsy! Sırlar ve Paskalya Yumurtaları! Narwhal saldırıları! Rota planlaması - Atlantik karşısında kendi rotanızı çizin ve yeni yerleri ziyaret edin! Fantezi geçişi - Denizin, mitlerin, canavarların fantastik efsaneleri, mitleri, canavarlar ve daha fazla hayata geçirilir!

Minimum: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: Bir patates yapacak Bellek: 512 MB RAM DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 169 MB Mevcut alan Ses kartı: şarkı söyleme için bir ses

Önerilen: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: 1.5 GHz veya daha iyi Bellek: 2 GB RAM DirectX: Sürüm 9.0 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 1337 MB Mevcut alan Ses Kartı: Şarkı için iyi bir ses
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
217
TELİF HAKKI İHLALİ