The Coma: Cutting Class Full İndir (v1.1.3) Oyun indir

COMA: Kesme sınıfı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. COMA: Kesme sınıfı hayatta kalma korku macera oyunudur. Sen bir Korece lisesi öğrencisisin, Koreli liseli bir lise öğrencisi, cehennemde psikotik bir katil tarafından yakalandı ve acımasızca takip ediyor ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Devespresso Games

Publisher: Devespresso Games

sürüm tarihi: 19 Eki, 2015

tür: macera, korku, anime

"Herkes nerede?"

Kore'de sadece başka bir normal lise öğrencisisin. Tamamen gece sınavınız için oturmuştun, bütün gece tıkanıklık seansından tükenmiştir. Tüm hazırlığınızın sonucu ve çalışmaya geçirilen bu yorucu saatler testin ortasına doğru yapıldı.

Kendinizi yalnız bulmak için uyanıksınız - sınıf bittiğinde seni uyandırmak için hiç kimse rahatsız etmedi. Gece başladı ve sen eve gitmeye karar verdin. Eğer yapabilirsen ...

Bu bir hayatta kalma korku 2D macerası. Şimdi terkedilmiş lisede, unutulmaz manzaralarla dolu ve tehlikeli tuzaklar dolu. Okulun cehennem koridorları, bunlarla uğraşmanız gereken tek şey değil. Sınıf arkadaşlarınız ve öğretmenleriniz sizi korkutucu hayaletlere çarptılar, sizi avlamak için hiçbir şey yapmaz.

Bu düşünülemez durumda, seçtiğiniz açıktır: Sizi buraya ne getirdi ve kabusdan kaçın. Ne yazık ki, okulunuzun ve sakinlerinin başka niyetleri var gibi görünüyor.

Hunttan kurtulabilir misin?

Koş, sakla ve nefesini tut! Birisi orada. Okulunuzda gizlenen tüm korkuların, en korkutucu ve tehlikeli olanların hepsi, salonları takip eden psikotik katildir. Ayak seslerini duyduğunuzda, kendinizi gizleyin, bir sonraki kurbanı olur. İyi şanslar, ihtiyacınız olacak!

RUN & AMP; Gizle

Görüşte kaçış olmadan, Youngho, geceleri bir çıkış yaparak okulunun salonlarını dolaşmalıdır. Bu yolculuk sırasında onu öldürmekle ilgili birçok tehditle karşılaşacak. Koşmak, tehlikeyi önlemenin en iyi yoludur - Ne yazık ki, Youngho bir sporcunun pek yok, bu yüzden uzun süre koşamayacak. Tehlikeden saklanacak bir yer bulun!

Keşfedin

Koma sert bir dünya. Lisenizin bu bükülmüş gerçekliği herhangi bir nezaket bilmiyor. Dünyanın içindeki yolunda gezinmek için haritalar, notlar ve ipuçlarını diğer karakterlerden kullanın ve böyle bir kasvetli yerde nasıl sıkıştığınızı öğrenin.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: Core2duo Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Donanım 3D ivme ile herhangi biri DirectX: Sürüm 7.0 Depolama: 770 MB Mevcut alan Ses kartı: Soundblaster / Eşdeğer Ek notlar: kulaklık

Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: Core2duo veya üstü Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA 7900 / Eşdeğer DirectX: Sürüm 7.0 Depolama: 770 MB Mevcut alan Ses kartı: Soundblaster / Eşdeğer Ek notlar: kulaklık
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
160
TELİF HAKKI İHLALİ