The Conjurer’s Quest Full İndir Oyun indir

Conjurer'ın arayışı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Conjurer'ın görevi - sen birleşiksin. Canavarların bir çağrısı. Karanlık sanatların bir uygulayıcısı ve eski gizli bir üye. İnsan alanını kesin olarak kurtarmaya yardımcı olun ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: noxurtica

Publisher: noxurtica

Çıkış Tarihi: Mayıs 6, 2019

tür: yetişkin, anime, olgun, çıplaklık, rpg

Conjurer'ın arayışı hakkında

sen birleşik olansın. Canavarların bir çağrısı. Karanlık sanatların bir uygulayıcısı ve eski gizli bir üye. Şimdi emekli oldunuz ve canavar hizmetkarlarınızla ormanda derinlerin derinliklerinin keyfini çıkarmayı tercih ediyorsunuz.

King, geçmiş suçlarınız için sizi avlamak için şövalyelerini ve askerlerini gönderir, ancak kolayca savaşırsınız. Bir gün, güzel bir kadın şövalye bölgenize müdahale ediyor ve sadece onu cezalandırmakla kalmayıp, onu bir başvuru büyüsü kullanarak evcilleştirmeye karar verdiniz. Ancak, daha büyük tehditler ikinizi ortak bir düşmanı paylaştığında, insani bölgeyi belirli bir yıkımdan kurtarmasına yardım etmeye karar verirsiniz.

Bunu yapmak için, iblis alemine seyahat etmeniz ve iblis lordlarını başlayan isyalara ikna etmeye çalışmanız gerekir. Göksel alemine seyahat edecek ve göklerin yardımını güvence altına almaya çalışacaksınız. Arada, yeni takipçiler, yeni kadınları hakimdir. Hepsi şövalyeyi, krallığını ve insan bölgesini kurtarmak için. Kolay bir iş olmayacak, ancak tüm bilgi ve tecrübelerinizi kullanarak, kızı kazanan olası bir kahraman olabiliyor olabilirsiniz.

Anahtar fetürleri: Demon dünyasından gök dünyasına ve arasındaki insan alanından çeşitli alanları keşfedin. 3 kız baştan çıkarmak ve hükmetmek için. 10'dan fazla sansürsüz seks sahnesi. Seviye açmak için öğütme yok. Oyunun anlayışınıza dayanarak savaşın. Öğe ve ekipman yönetimi. Drm yok pencereler


CPU: Intel Core 2 Duo veya daha iyisi.
OS: WindowsR 7/8 / 8.1 / 10 (32bit / 64bit)
Ekran kartı: DirectX 9 / OpenGL 4.1 yetenekli GPU.
Ücretsiz disk alanı: 1 GB
Özel video RAM: 128 MB.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
116
TELİF HAKKI İHLALİ