The Counting Kingdom Full İndir Oyun indir

Krallık sayma full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sayma Krallığı - Büyü kitabınızı hazırlayın! Stratejik Kule Savunma Oyunu ve renkli bu taktiksel matematik bulmacasında sayma krallığını koruma zamanı geldi.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Little Worlds Interactive

Publisher: Little Worlds Interactive

sürüm tarihi: 5 Ağu, 2014

tür: gündelik, strateji

Sihir, canavarlar ve sayma krallığı ile matematik için hazır olun!

Basit büyüleri yazmak, kabarcıklı iksirleri demlemek ... Dün, Sihirbazın çırağı olarak hayatınızdaki başka bir gündü. Bugün, kızgın canavarların bir ordusu sayma krallığına saldırıyor ve sadece kale kulelerini savunabilirsin! Büyülerinizi, iksirlerinizi ve matematiğin güçlü gücünü kullanarak, canavarları kovmanız ve krallığı kurtarmanız gerekir!

TOME SOME'lerinizi alın ve bu taktiksel bilinmezlikte kaleyi kaydedin, geniş bir dünya haritasında Stratejik Kule Savunma Oyunu'na sahiptir.

Büyülerinizle hazır mısınız? Sayma krallığının günü kurtarmana ihtiyacı var!

Anahtar fetürleri: Her canavarın bir numarası vardır: büyülerinizi atmak için onları bir araya getirin Güçlü kombinasyonlar ve iyi zamanlanmış iksirler içeren raflar Her yaştan oyuncular için eğlenceli olan zorlu Kule Savunma Oyunu Aile eğlence için yapılan mücadelelerle ilgili matematik hakkında heyecan vermek Krallığın beş farklı bölgesinde 30 oyun seviyesi ile renkli bir dünyayı keşfedin Dinamik olarak oluşturulan oyun seviyeleri yüksek tekrarlama değeri yaratın ve taze bir matematik mücadelesini garanti eder Ciddi oyun! Bu akıllı matematik oyunu gerçek stratejik düşünme gerektiriyor

Minimum: OS: Windows Vista / XP, Windows 7, Windows 8 İşlemci: 1.5 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: Son 4 yıl içinde yapılan grafik kartı (Pixel Shader 3.0, Vertex Shader 3.0) Depolama: 350 MB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
226
TELİF HAKKI İHLALİ