The Crown of Leaves Full İndir (v2.0.2) Oyun indir

Yaprakların taç full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Yaprakların tacı - Esnek bir şehir dandy, yarı eğitimli bir kuyumcu ve bilimsel sihirli makalelerin yazarı olan Roui, devasa bir başarısızlıkla karşılandı ve ona geri dönmesi gerekiyor.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Lingrimm, Natalie de Corsair

Publisher: thebrokenhorn

sürüm tarihi: 26 Kas, 2018

tür: macera, nokta ve amp; Tıklayın, Visual Romel

Yaprakların tacı, kinetik olmayan bir görsel romanın hibritidir, bu, tasfiye, bilmeceler, takımyıldızlar, antro, canavarlar ve hayaletler hakkında bir hikaye anlatacak!

serbest bırakılması için üç bölüm planlanır; İlk bölüm zaten serbest bırakıldı - ve burada.

Her şekilde, Sprite, arka plan ve animasyon, geliştiriciler tarafından yapıldı. Oyun müziğinin çoğu da özeldir ve taç için özel olarak oluşturulmuştur. Oyunda çalışan sadece dört kişi var ve bunların olmayan oyun geliştirmede veya programlamada profesyonel. Bu bizim ilk oyumuz.

plot

Roui, esnek bir şehir dandy, yarı eğitimli bir kuyumcu ve bilimsel sihirli makalelerin yazarı, devasa bir başarısızlıkla ele alındı ​​ve vatanına geri dönmek zorunda kaldı: latori. Bilim burada bir şey değil ve yerel shoddy mistik inançları gerçekten rahatsız edici ve Roui'yi keder ediyor. Eski hayatına geri dönmek için rüyalar ... Ama paranız yoksa nasıl mümkün olabilir? Bir gün, müreffeh bir yerel baron, onu bir bileklik, güzel gelin için bir hediye için görevlendirdi. Ekstra madeni paraya ihtiyacı olan Roui, nezaketle emri kabul etti ... ama uzun zaman sonra yeni bir problemle karşılaşmadı - efsanevi ve gizemli bir ruh olan MAD ROOK, Roui's de dahil olmak üzere yerlilerin hayatlarına karışmaya başladı. Yılda bir kez ölümlüler üzerinde püf noktaları oynayan bir varlık olan bu ruh, garip bir sihir ve karanlık bir mizah anlayışına sahiptir. Roui seçeneği yoktu - gerçekte kim olduğunu bulmak için çılgın kale hakkında bilgi toplamaya karar verdi!

Anahtar fetürleri: Birden fazla karakterle iletişim kurun, folge dostluklar ve acı düşmanlar yapın. Toplama ve eşya eşyaları! Shang-la'nın dünyasını keşfedin ve sıradışı yaratıklar, hayvanlar, ruhlar ve hayaletler ile tanışın. Kim olmak istediğinizi seçin - kahraman veya kötü adam. Oyun karakterleri ve arsa hakkında daha fazla bilgi için Gizli ipuçlarını arayın! Animasyonlu sprites İlgi çekici kavramlarla orijinal, zengin hazırlanmış bir dünya Atmosferik ost Oyunun birkaç bölümünü Twists arsa!

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: 1.66 GHz Bellek: 513 MB RAM DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 569 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
264
TELİF HAKKI İHLALİ