The Daring Mermaid Expedition Full İndir Oyun indir

Cesur Mermaid Expedition full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Cesur Mermaid Expedition - Korsan istila eden sularda bilimsel olarak yanlış bir ROMP alın! Gerçekten deniz kızları olan Kraliyet Alman Marinoloji Topluluğunu kanıtlayacaksınız ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Oyun seçimi

Publisher: Oynatma Seçimi

sürüm tarihi: 12 Şub, 2016

tür: rpg, metin tabanlı

Korsan istila eden sularda bilimsel olarak yanlış bir ROMP alın! Denizkızı gerçekten var olduğu Kraliyet Alman Marinoloji Topluluğunu kanıtlayacak mısın?

"Daring Mermaid Expedition", Andrea Phillips, "Lucy SmokeHeart'ın cesur maceraları" yazarı Andrea Phillips'in 71.000 kelimesi interaktif bir romandır. Seçimleriniz hikayeyi kontrol ediyor. Tamamen metin tabanlı-grafikler veya ses efektleri olmadan - hayal gücünüzün engin, durdurulamaz gücüyle beslenir.

, münhasırlı Kraliyet Alman Marinoloji Derneği'ne kabul edilmek için deniz kızlarının varlığını kanıtlamakla görevli bir araştırmacıdır. Patronunuz olarak toplumun bir üyesiyle birlikte, Korsan saldırılarını ve şüpheli akademisyenleri kıran Shell Island'a giderken ve efsanevi denizkızı krallığını bilmeniz için canlandıracaksınız. İntikamlı bir denizkızı-hater, zisibiyonat bilim adamı veya yumuşak yürekli hayaller olarak oynayın. Ya da sadece hepsini ayna ve rezil Lucy SmokeHeart'ın mürettebatındaki korsanlığı kucaklıyor!

Anahtar fetürleri: Keşfetmek için on farklı son! Akademik titizlik, güvenilirlik ve kan kaybı gibi istatistikler geliştirin! % 100 cinsiyet-nötr. Seçtiğiniz cinsiyet ve cinsellikleri oynayın! Biz senin patronu değiliz! Düzinelerce başarılar! Ya da belki bir düzine. Yada daha fazla? Aslında kaç tane, sayılacağımızdan emin değiliz! Ancak kesinlikle başarılar var! En az% 92 bilimsel ve tarihsel olarak yanlış olması garantilidir! Zeki, cazibe veya gariplik ile zorlu kişilerarası durumlar gezin! Patronunuzu baştan çıkarın - ya da acı akademik rakipler olun!

Minimum: OS: Windows 7
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
150
TELİF HAKKI İHLALİ