The Dreadful Whispers Full İndir Oyun indir

Korkunç fısıltıları full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Korkunç fısıltılar - korku ve şüphenin üstesinden gelmek için el yapımı bir macera. İç şeytanlarınızı yenecekler mi yoksa pişmanlıkla dolanır mı?

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: BlackThornProd

Publisher: BlackThornProd

Çıkış tarihi: 5 Eyl, 2019

tür: macera, bulmaca

Yeterince iyi değilsin ... Yapılamaz ... Çok riskli ... Çok riskli ... Değersizsin ... Pes ...

Korkunç fısıltılar, korku ve şüphenin üstesinden gelme konusunda bir maceradır.

Garip sanat eserinden gelen her şey ve animasyonlar programlama, tasarım ve ses efektlerine, tek bir geliştiricinin çalışmasıdır.

Bir parça ben, Noa Calice, bu oyunda. Kendinizi yalnızca eşsiz, garip bir dünyaya daldırmazsınız, aynı zamanda hayalimi destekliyorsunuz.

Anahtar fetürleri: Şüphe, korku ve fısıldayan yüzlerce garip el işi seviyesini keşfedin. Eşsiz bir açıklama tamircisi ile dünyaya daha koyu, bükülmüş bir tarafı keşfedin. Düzinelerce kısa, zihin büküm bulmacaları çözün ve şüphe, korku ve pişmanlık duyan tüm tüketen acı veren korkunç canavarlarla yolunuzu patlatın. Onlarca sırları ve Paskalya yumurtaları ortaya çıkar. Seçimlerinize göre çeşitli seviyeleri ve büyük ölçüde farklı sonları yaşayın. Yetenekli Dave Allen tarafından unutulmaz, güzel müziğin tadını çıkarın.

Minimum: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: Intel Core i3 Grafikler: Özel grafik kartı (OpenGL 3.0 desteği veya daha yüksek) Depolama: 6 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
249
TELİF HAKKI İHLALİ